Jedlé zlato 24 karátové - fólia transfer 8x8 cm 1 ks - Sugarflair

6.18 EUR

Perfektný Jedlé zlato 24 karátové - fólia transfer 8x8 cm 1 ks - Sugarflair od obľúbenej spoločnosti Sugarflair - tento artikel neprepásnite za perfektnú cenu 6.45 EUR. Odporúčame tiež ostatné produkty z ponuky e-shopu. DOPRAVA ZADARMO teraz aj bez špeciálneho kupónu, stačí nakúpiť za viac ako 40 euro. Sme si istí, že toto ocení každý zákazník..

Značka: 
SKU: 0702811590465
Do obchodu

Popis

Sugarflair

Váš obľúbený produkt, Jedlé zlato 24 karátové - fólia transfer 8x8 cm 1 ks - Sugarflair populárneho výrobcu Sugarflair - tento tovar si môžete kúpiť s extra zľavou za 6.45 EUR. Upozorňujeme, že ponuka má obmedzenú platnosť. Ak nechcete platiť dopravu, stačí vytvoriť objednávku v minimálnej hodnote 40 EUR. Neplaťte inde viac než musíte..

Jedlé zlato - 1 plátok 8x8 cm.

Jedlé zlato dodá luxusný vzhľad vašim kulinárskym výrobkom. Všetky tieto výrobky sú vyrobené z 24 karátového zlata a sú certifikované ako jedlé. Potravinárske zlato je vedené ako emulgátor E175, ktorý je pridávaný bežne do čokolády.

Lístok zlata je prichytený na podkladový papier, takže ho môžete veľmi ľahko preniesť na tortu alebo vystrihnúť požadovaný tvar.

Balenie obsahuje 1 ks plátku.

Rozmer: 8x8 cm

Použitie: Nožnicami vystrihnite požadovaný rozmer, ktorý chcete použiť. Je dôležité nedotýkať sa pri strihaní plátku! Zlato sa ľahko prilepí na prst alebo ďalšie objekty. Miesto, na ktoré chcete aplikovať plát, potrite malým množstvom jedlého lepidla. Na natretú plochu nalepte plátok aj s podkladovým papierom a zľahka pritlačte. Plát po nalepení už nejde znovu odlepiť a presunúť. Po jednej minúte môžete podkladový papier zľahka odstrániť.

Parametre produktu Jedlé zlato 24 karátové - fólia transfer 8x8 cm 1 ks - Sugarflair

  • Názov: Jedlé zlato 24 karátové - fólia transfer 8x8 cm 1 ks - Sugarflair
  • EAN: 0702811590465
  • Výrobca: Sugarflair
  • Cena: 6.45 EUR
  • :
  • :
Pozrite si všetky produkty značky

Jedlé zlato 24 karátové - fólia transfer 8x8 cm 1 ks - Sugarflair

Podobné produkty

Ďalšie produkty od značky  

Zobraziť všetky produkty od značky