Jedlé zlato - fólia transfer 8x8 cm 25 ks -

Jedlé zlato - fólia transfer 8x8 cm 25 ks -

70.7 EUR

Len pre obmedzený počet zákazníkov je tu Jedlé zlato - fólia transfer 8x8 cm 25 ks - od obľúbenej značky - tento artikel nakupujte v hustej akciu za 56.03 EUR. Konkurenciu sledujeme nonstop, aby sme vám ponúkli lepšie ceny. NEPLAŤTE dopravné a balné, ponuka platí pre objednávky v hodnote nad 40 eur. Už sme vás presvedčili, že toto musíte mať?.

Značka: 
SKU: 
Do obchodu

Popis

Zákazníkmi odporúčaný tovar, Jedlé zlato - fólia transfer 8x8 cm 25 ks - čo odoberáme od výrobcu - tento artikel musíte mať s extra zľavou za 54.38 EUR. Poskytujeme vám príjemný nákup z vášho počítača, tabletu či smartphonu. Stráviť minimálne 40 € a DOPRAVU ÚPLNE ZADARMO máte vo vrecku. Neplaťte inde viac než musíte..

Jedlé zlato v plátkoch 25 ks.

Jedlé zlato dodá luxusný vzhľad vašim kulinárskym výrobkom. Všetky tieto výrobky sú vyrobené z min. 22-karátového zlata a sú certifikované ako jedlé. Potravinárske zlato je vedené ako emulgátor E175 pridávaný bežne do čokolády.

Jednotlivé lístky zlata sú prichytené na podkladový papier, takže z neho môžete veľmi ľahko vystrihnúť požadovaný tvar a preniesť ho na tortu.

Parametre produktu Jedlé zlato - fólia transfer 8x8 cm 25 ks -

  • Názov: Jedlé zlato - fólia transfer 8x8 cm 25 ks -
  • EAN:
  • Výrobca:
  • Cena: 54.38 EUR
  • :
  • :
Pozrite si všetky produkty značky
Jedlé zlato - fólia transfer 8x8 cm 25 ks -

Jedlé zlato - fólia transfer 8x8 cm 25 ks -

Podobné produkty

Ďalšie produkty od značky  

Zobraziť všetky produkty od značky