Jedlý fix biely jednoduchý - FunCakes

Jedlý fix biely jednoduchý - FunCakes

3.18 EUR

Obľúbený produkt Jedlý fix biely jednoduchý - FunCakes od populárneho výrobcu FunCakes - tento hit môžete zohnať v bombastické akcii za 3.2 EUR. U nás nakúpite vždy kvalitný tovar za bombastické ceny. Na vami zadanú adresu bude BEZPLATNE dopravená objednávka v hodnote 40 EUR alebo viac. Neplaťte inde viac než musíte..

Značka: 
SKU: 8720143510724
Do obchodu

Popis

FunCakes

Unikátny Jedlý fix biely jednoduchý - FunCakes od kvalitného výrobcu FunCakes - tento hit zoženiete v neopakovateľnej akcii za 3.2 EUR. Odporúčame tiež ostatné produkty z ponuky e-shopu. Máte radi DOPRAVU, ktorú za vás zaplatí e-shop? Stačí nakúpiť nad 40 € a je vaša. Želáme vám spokojnosť z výhodného nákupu..

Biela jedlá fixa pre dokreslenie drobných detailov na torty, cupcakes a ďalšie zákusky.

Táto fixa od Funcakes je naplnené bielym jedlým atramentom, ktoré možno použiť na dokreslenie drobných detailov, textov, čiar, písanie textu na torty, marcpipán, poťahovacie hmoty atď. Biela farba je ideálna pre vytváranie kriedových efektov na fondánových tortách alebo čokoládových dezertoch. Fixka má praktickú pružnú špičku štetca pre tenké i silné línie. Pero má ľahký tok atramentu a atrament má rýchlu dobu schnutia. Môžete kresliť priamo na suchý, tvrdý alebo polotvrdý hladký povrch, ako je fondán, marcipán alebo gumasta. Skvelé pre ozdobenie vašich lahôdok správami, menami alebo dátami. Ideálny tiež pre výrobu očí, úst a ďalších detailov na modelovaných postavách a pre výrobu žil na okvetných lístkoch a kvetoch.

Pre použitie v potravinách. Maximálna použiteľná dávka: potrebné množstvo.

Skladovanie: 15 ° C - 20 ° C, po použití chráňte pred svetlom a uzavrite viečko.

Obsah: 1,3 gramu.

Parametre produktu Jedlý fix biely jednoduchý - FunCakes

  • Názov: Jedlý fix biely jednoduchý - FunCakes
  • EAN: 8720143510724
  • Výrobca: FunCakes
  • Cena: 3.2 EUR
  • Distribuce: SK
  • :
Pozrite si všetky produkty značky
Jedlý fix biely jednoduchý - FunCakes

Jedlý fix biely jednoduchý - FunCakes

Podobné produkty

Ďalšie produkty od značky  

Zobraziť všetky produkty od značky