Jedlý fix hnědý oboustranný - chocolate - Sugarflair Colours

Jedlý fix hnědý oboustranný - chocolate - Sugarflair Colours

3.66 EUR

Urobte si radosť: Jedlý fix hnědý oboustranný - chocolate - Sugarflair Colours s trendy značkou Sugarflair Colours - tento artikel objednávajte po zlacnenie za 3.65 EUR. Upozorňujeme, že ponuka má obmedzenú platnosť. Obľúbený bonus, BEZPLATNÉ poštovné a balné, je poskytovaný pre objednávky nad 40€. Nakúpiť a ešte ušetriť, čo si želať viac..

SKU: 0702811591387
Do obchodu

Popis

Sugarflair Colours

Akostný Jedlý fix hnědý oboustranný - chocolate - Sugarflair Colours od top výrobcu Sugarflair Colours - tento produkt dodávame pri práve prebiehajúcej akcii za 3.65 EUR. V zľave ponúkame nepreberné množstvo ďalších položiek. Ak nechcete platiť dopravu, stačí vytvoriť objednávku v minimálnej hodnote 40 EUR. Lepšie ponuku už na trhu hľadať nemusíte..

Hnědá fixa je vhodná pro dokreslení drobných detailů na dorty, cupcakes a další zákusky. Skvěle přilne na potahovací a modelovací hmoty. Fixou můžete kreslit nápisy anebo drobné zdobení na makronky a na perníčky potažené bílkovou polevou. Hnědou fixou můžete na potahovací a modelovací hmoty kreslit kmeny stromů, kameny, zvířátka, čokoládu, dřevěné imitace i barevné oči na figurkách. Hnědá barva se hodí pro dotvoření detailů na dortech s přírodní a vodní tematikou.

Jedlý fix na malování na dorty, oplatky apod.

Parametre produktu Jedlý fix hnědý oboustranný - chocolate - Sugarflair Colours

  • Názov: Jedlý fix hnědý oboustranný - chocolate - Sugarflair Colours
  • EAN: 0702811591387
  • Výrobca: Sugarflair Colours
  • Cena: 3.65 EUR
  • :
  • :
Pozrite si všetky produkty značky
Jedlý fix hnědý oboustranný - chocolate - Sugarflair Colours

Jedlý fix hnědý oboustranný - chocolate - Sugarflair Colours

Podobné produkty

Ďalšie produkty od značky  

Zobraziť všetky produkty od značky