Jedlý fix strieborno-sivý Silver Grey - FunCakes

Jedlý fix strieborno-sivý Silver Grey - FunCakes

3.82 EUR

Hit poslednej doby, Jedlý fix strieborno-sivý Silver Grey - FunCakes populárneho výrobcu FunCakes - tento tovar si môžete nechať poslať v časovej obmedzenej zľave za 3.82 EUR. V zľave ponúkame nepreberné množstvo ďalších položiek. Stačí naplniť košík tovarom nad 40 euro a dopravu NEPLATÍTE. Neotáľajte s nákupom, cenu môžeme garantovať len pre túto chvíľu..

Značka: 
SKU: 8719638160292
Do obchodu

Popis

FunCakes

Hit poslednej doby, Jedlý fix strieborno-sivý Silver Grey - FunCakes originálne od labelu FunCakes - tento artikel nakupujte vo zľavové akciu za 3.82 EUR. Čakáme, že táto ponuka sa zaradí k našim bestsellerom. Ak nechcete platiť dopravu, stačí vytvoriť objednávku v minimálnej hodnote 40 EUR. No a to sa jednoducho oplatí..

Jedlý strieborno-sivý fix na zdobenie jemných detailov na tortách, potiahnutých dezertoch a sušienkach. 

FunCakes Jedlé pero FunColours Brush Food Pen je pero naplnené jedlým inkoustem, ktoré možno použiť na vytváranie drobných detailov, textov, čiar a ďalších prvkov na koláčoch, cupcakes a sušienkach. Štetec má praktický flexibilný hrot na tenké aj hrubé čiary. Pero má ľahký tok inkoustu a ten má rýchly čas schnutia. Môžete kresliť priamo na suché, tvrdé alebo polotvrdé hladké povrchy, ako je fondán, marcipán, gumová pasta. Skvele sa hodí na personalizáciu vašich pochúťok so správami, menami alebo dátumami. Ideálne aj na vytváranie očí, úst a ďalších detailov na modelovaných postavičkách a na vytváranie žiliek na okvetných lístkoch a kvetoch.

Sortiment FunColours by FunCakes dodá vašim tortám výnimočný vzhľad a pocit. Výrobky sú k dispozícii v širokej škále rôznych farieb, sú 100 % jedlé, majú certifikát Halal a ľahko sa používajú.

Zloženie: voda, konzervačná látka (benzoan sodný), kyselina citrónová, aróma, farbivá: E129, E122, E133, E104, E110. E129, E122, E104, E110: môžu mať nepriaznivý vplyv na činnosť a pozornosť detí. Certifikát Halal.

Na použitie v potravinách. Maximálna použiteľná dávka: 28 g/kg.

Skladovanie: 15 °C - 20 °C, chrániť pred svetlom a po použití uzavrieť uzáver.

Balenie tohto výrobku obsahuje tieto jazyky: Balenie obsahuje: angličtinu, holandčinu, nemčinu, francúzštinu, španielčinu a taliančinu.

Obsah: 1,3 g.

Parametre produktu Jedlý fix strieborno-sivý Silver Grey - FunCakes

  • Názov: Jedlý fix strieborno-sivý Silver Grey - FunCakes
  • EAN: 8719638160292
  • Výrobca: FunCakes
  • Cena: 3.82 EUR
  • Distribuce: SK
  • :
Pozrite si všetky produkty značky
Jedlý fix strieborno-sivý Silver Grey - FunCakes

Jedlý fix strieborno-sivý Silver Grey - FunCakes

Podobné produkty

Ďalšie produkty od značky  

Zobraziť všetky produkty od značky