Jedlý fondánový papier na tortu STAR WARS Sila sa prebúdza - 20 cm - Dekora

Jedlý fondánový papier na tortu STAR WARS Sila sa prebúdza - 20 cm - Dekora

4.28 EUR

Limitovaná edícia produktu Jedlý fondánový papier na tortu STAR WARS Sila sa prebúdza - 20 cm - Dekora čo berieme od značky Dekora - tento produkt kúpite v jedinečnej akcii za 4.28 EUR. Nakupujte v našom e-shope za skvelé ceny. Ak sa vám páči bezplatné poštovné, skontrolujte, že objednávate za viac ako 40€. Využite ponuku skôr, než dôjde k zdraženiu..

Značka: 
SKU: 8435035224084
Do obchodu

Popis

Dekora

V akcii je Jedlý fondánový papier na tortu STAR WARS Sila sa prebúdza - 20 cm - Dekora s pečaťou kvality Dekora - tento produkt dodávame extra výhodne za 4.28 EUR. V zľave ponúkame nepreberné množstvo ďalších položiek. Vyberte si tovar v celkovej hodnote nad 40 € a poštovné máte ZADARMO. Už sme vás presvedčili, že toto musíte mať?.

Jedlý fondánový papier na tortu STAR WARS The Force Awakens - 20CM

Fondánový list na rýchle a jednoduché zdobenie tort. Na jeho výrobu sa používajú vysokokvalitné suroviny a potravinárske farby. Fondánový plát sa položí na hotovú tortu, ktorá sa pokryje cukrom, marcipánom alebo čokoládou. Na fondánový plát by nemalo prísť nič vlhké, napríklad marmeláda, tvaroh, krém atď. Neodporúča sa tiež dávať tortu s fondánovým plátom do chladničky - fondánový plát by mohol zmoknúť a zvlniť sa alebo začať vytekanie ( ako poťah ). Len nechajte fondánový koláč v chladnejšej miestnosti.

Vyberte plát fondánu z obalu, opatrne odstráňte tenkú priehľadnú fóliu zo spodnej strany a teraz umiestnite plát fondánu na už pripravenú tortu. Zdobenie torty. Dávajte pozor, aby ste na fondánový plát nenaniesli žiadne gély ako pri jedlom papieri. Fondánový plát má krásne farby, ktoré už nie je potrebné ničím zvýrazňovať. Ak je plát fondánu umiestnený na okraji torty, možno ho prelepiť trochou liehu ( nanáša sa len zo spodnej strany ) - lieh sa nesmie dostať na prednú stranu obrázka - motív by sa roztopil.

Zloženie: voda, modifikovaný kukuričný škrob, cukor, glukóza, kokosový olej, E422, stabilizátory E460i, E414, E415, dextróza, E435, E471, E491, sójový lecitín, aróma, konzervačné látky, E330, E202, farbivá E133, E151, E155, E162, E171, bezlepkový, slnečnicový olej.

Parametre produktu Jedlý fondánový papier na tortu STAR WARS Sila sa prebúdza - 20 cm - Dekora

  • Názov: Jedlý fondánový papier na tortu STAR WARS Sila sa prebúdza - 20 cm - Dekora
  • EAN: 8435035224084
  • Výrobca: Dekora
  • Cena: 4.28 EUR
  • Alergény (vr. možnej krížovej kontaminácie): Sójové zrná
  • Distribuce: SK
Pozrite si všetky produkty značky
Jedlý fondánový papier na tortu STAR WARS Sila sa prebúdza - 20 cm - Dekora

Jedlý fondánový papier na tortu STAR WARS Sila sa prebúdza - 20 cm - Dekora

Podobné produkty

Ďalšie produkty od značky  

Zobraziť všetky produkty od značky