Jedlý fondánový papier Shimmer and Shine 16 cm - 1 ks - Overig

Jedlý fondánový papier Shimmer and Shine 16 cm - 1 ks - Overig

11.36 EUR

Obľúbený produkt Jedlý fondánový papier Shimmer and Shine 16 cm - 1 ks - Overig populárneho výrobcu Overig - tento produkt ponúkame po zlacnenie za 11.36 EUR. Počet kusov na zákazníka môže byť obmedzený. DOPRAVA ZADARMO teraz aj bez špeciálneho kupónu, stačí nakúpiť za viac ako 40 euro. Ak budete spokojní, odporučte nás prosím svojim známym..

Značka: 
SKU: 7290014974920
Do obchodu

Popis

Overig

Vynikajúci Jedlý fondánový papier Shimmer and Shine 16 cm - 1 ks - Overig s pečaťou kvality Overig - tento produkt posielame s úžasnou cenovkou 11.36 EUR. Ponuku e-shopu pre vás pripravuje tím odborníkov. Beží vám čas na BEZPLATNÚ dopravu k objednávkam v hodnote 40 EUR a viac! Jasná úspora a k tomu spokojnosť z nákupu, nie je prečo váhať..

Jedlý fondánový papier na tortu s obrázkom obľúbených postavičiek Shimmer and Shine z televízneho seriálu Nickelodeon.

Premeňte svoju tortu na tortu Shimmer & Shine s týmito krásnymi obrázkami. Dvojičky Shimmer a Lights, známe zo seriálu Nickelodeon. Fondánový papier je pripravený na použitie.

Zloženie: Modifikované škroby (kukuričný, zemiakový), maltodextrín, zvlhčovadlo (glycerol), cukor, voda, stabilizátory (E460i, E414, E415), dextróza, emulgátory (E435, E491, E471), etanol, farbivá (kurkumín, paprikový extrakt), uhličitan vápenatý, karotény), koncentrát červenej repy, koncentrát spiruliny, karamelizovaný cukor, koncentrát mrkvy, koncentrát čiernej mrkvy, regulátor kyslosti (E330), arómy, konzervačná látka (E202).

Veľkosť: priemer 16 cm

Pokyny na prípravu:

  • Balenie neotvárajte, kým nie je pripravené na použitie.
  • Uistite sa, že poleva (alebo maslový krém) je na torte rovnomerne rozotrená.
  • Odlepte fóliu z plátu polevy. Ak sa fólia nedá odlepiť, vložte ju do mrazničky na maximálne 1 minútu a skúste to znova. Na odlupovanie polevy z fólie nepoužívajte nôž ani iný ostrý nástroj.
  • Fóliu položte na polevu torty a papier pritlačte k poleve. Prstami jemne odstráňte všetky vzduchové kapsy medzi fóliou a polevou.

Parametre produktu Jedlý fondánový papier Shimmer and Shine 16 cm - 1 ks - Overig

  • Názov: Jedlý fondánový papier Shimmer and Shine 16 cm - 1 ks - Overig
  • EAN: 7290014974920
  • Výrobca: Overig
  • Cena: 11.36 EUR
  • :
  • :
Pozrite si všetky produkty značky
Jedlý fondánový papier Shimmer and Shine 16 cm - 1 ks - Overig

Jedlý fondánový papier Shimmer and Shine 16 cm - 1 ks - Overig

Podobné produkty

Ďalšie produkty od značky  

Zobraziť všetky produkty od značky