Jedlý papier - Máša a medvěd - Masha e Orso - Modecor

Jedlý papier - Máša a medvěd - Masha e Orso - Modecor

4.26 EUR

Trendy Jedlý papier - Máša a medvěd - Masha e Orso - Modecor kvalitné značky Modecor - tento produkt ponúkame za takmer veľkoobchodnú cenu 4.05 EUR. Pozrite sa tiež na ďalšie položky zo širokého katalógu. Máte radi DOPRAVU, ktorú za vás zaplatí e-shop? Stačí nakúpiť nad 40 € a je vaša. Nakúpiť a ešte ušetriť, čo si želať viac..

Značka: 
SKU: 
Do obchodu

Popis

Modecor

No tak toto je gól: Jedlý papier - Máša a medvěd - Masha e Orso - Modecor od originálneho výrobcu Modecor - tento produkt predávame v perfektnej akcii za 4.05 EUR. Robí nám radosť, že naše akcie robia radosť vám! Naplníte Ak košík tovarom nad 40 euro, okamžite máte ZADARMO dopravu až k vám. Vy tak neplatíte nič naviac!.

Jedlý papier s obľúbenými postavičkami z rozprávok o nezbedné mäsom a jej kamarátovi medveďovi. Nápis je v taliančine.

Ozdobným jedlým papierom s rozprávkovými postavičkami rozžiarite všetky detské narodeninové torty pre dievčatá i chlapcov i veselé torty dospelých milovníkov rozprávok. Na pripevnenie na poťahovaný tortu použite špeciálny gél, ktorý farby zároveň rozjasní a zabráni rozpitiu pri styku s krémom.

Papier vynikne na potiahnutých tortách aj na tortách zdobených krémy. Pre oživenie torty odlesky použite ku zdobenie farby s Glitter v tube. Pre slečny môžete k ďalšiemu dekorovanie použiť kvety, mašle, srdiečka a ďalšie tvary. Chlapčenský torta Prizdobte napríklad farebnými lopte, geometrickými tvarmi, hračkami a ďalšími ozdobami.

Rôzne motívy (pozri fotografie), ak máte záujem o konkrétny motív, prosím, popíšte to do poznámky. Ak bude daný obrázok skladom, radi vám vyhovieme, ak nie, pošleme vám náhodne vybraný. Vzhľadom k licenčným podmienkam a dočasnosti jednotlivých motívov v ponuke sa môže aktuálne ponúkaný obrázok líšiť od ukážky na webe, ak trváte na konkrétnom obrázku či postavičke, prosím, kontaktujte nás.

Rozmer: priemer 21 cm

Uchovávajte v chlade a suchu.

 

Parametre produktu Jedlý papier - Máša a medvěd - Masha e Orso - Modecor

  • Názov: Jedlý papier - Máša a medvěd - Masha e Orso - Modecor
  • EAN:
  • Výrobca: Modecor
  • Cena: 4.05 EUR
  • Energetická hodnota: 364 kcal
  • Tuky: 0,64 g
Pozrite si všetky produkty značky
Jedlý papier - Máša a medvěd - Masha e Orso - Modecor

Jedlý papier - Máša a medvěd - Masha e Orso - Modecor

Podobné produkty

Ďalšie produkty od značky  

Zobraziť všetky produkty od značky