Jedlý papier - Robot Trains - 1 ks - Modecor

4.22 EUR

V akcii je len tu Jedlý papier - Robot Trains - 1 ks - Modecor od Modecor - tento produkt dodávame za bombastickú cenu 4.05 EUR. Konkurenciu sledujeme nonstop, aby sme vám ponúkli lepšie ceny. DOPRAVA ZADARMO teraz aj bez špeciálneho kupónu, stačí nakúpiť za viac ako 40 euro. Želáme vám spokojnosť z výhodného nákupu..

Značka: 
SKU: 
Do obchodu

Popis

Modecor

Toto si zamilujete: Jedlý papier - Robot Trains - 1 ks - Modecor obľúbenej značky Modecor - tento artikel nakupujte za bombastickú cenu 4.05 EUR. V zľave ponúkame nepreberné množstvo ďalších položiek. Vyberte si tovar v celkovej hodnote nad 40 € a poštovné máte ZADARMO. Urobte si radosť..

Jedlý papír 21 cm s tématikou Robotů trains - různé motivy a obrázky. 

Jedlý papier 21 cm s tematikou Robotov trains - rôzne motívy a obrázky.

Absolútne najrýchlejší dekorácie torte - nalepenie na krémový povrch terča z jedlého papiera s potlačou. Priemer terča je 21 cm. Úplne najlepšie aplikácie je položením na krémový povrch a zazdobení terče obrubou krému (rámček) ak máte k dispozícii neutrálny gél, tak pri nanesení gélu pred aplikáciou krémovej obruby docielite nielen leského povrchu ale aj zvýraznenie farieb. Rovnako dochádza k zvlhčeniu papiera. Ak chcete terč nalepiť aj na čokoládový povrch, tak odporúčame rubovú stranu potrieť buď jemnú marmeládou alebo opäť oným bezfarebným gélom aby došlo k prilepeniu k čokoládovému povrchu.

Rozmer - priemer: 21 cm

Počet ks v balení: 1 ks

Rôzne motívy. Obrázky zasielame podľa aktuálnej skladovej dostupnosti.

Vyrobené v Taliansku.

Parametre produktu Jedlý papier - Robot Trains - 1 ks - Modecor

  • Názov: Jedlý papier - Robot Trains - 1 ks - Modecor
  • EAN:
  • Výrobca: Modecor
  • Cena: 4.05 EUR
  • Energetická hodnota: 364 kcal
  • Tuky: 0,64 g
Pozrite si všetky produkty značky

Jedlý papier - Robot Trains - 1 ks - Modecor

Podobné produkty

Ďalšie produkty od značky  

Zobraziť všetky produkty od značky