Jedlý papier - Winx - Modecor

Jedlý papier - Winx - Modecor

4.26 EUR

Unikátny Jedlý papier - Winx - Modecor od obľúbenej značky Modecor - tento tovar si môžete nechať doručiť vo výhodnej akcii za 4.05 EUR. Výhodné ceny máme pre všetkých zákazníkov. Stráviť minimálne 40 € a DOPRAVU ÚPLNE ZADARMO máte vo vrecku. Záleží nám na tom, aby ste ušetrili..

Značka: 
SKU: 
Do obchodu

Popis

Modecor

Váš obľúbený produkt, Jedlý papier - Winx - Modecor od originálneho výrobcu Modecor - tento hit ľahko nájdete vo výpredajové akciu za 4.05 EUR. Čakáme, že táto ponuka sa zaradí k našim bestsellerom. Beží vám čas na BEZPLATNÚ dopravu k objednávkam v hodnote 40 EUR a viac! Naše heslo: kvalita, výhodná cena, prozákaznícky prístup..

Jedlý papier s obľúbenými postavičkami z rozprávok Winx.

Ozdobným jedlým papierom s rozprávkovými postavičkami rozžiarite všetky detské narodeninové torty pre dievčatá i chlapcov i veselé torty dospelých milovníkov rozprávok. Na pripevnenie na poťahovaný tortu použite špeciálny gél, ktorý farby zároveň rozjasní a zabráni rozpitiu pri styku s krémom.

Papier vynikne na potiahnutých tortách aj na tortách zdobených krémy. Pre oživenie torty odlesky použite ku zdobenie farby s Glitter v tube. Pre slečny môžete k ďalšiemu dekorovanie použiť kvety, mašle, srdiečka a ďalšie tvary. Chlapčenský torta Prizdobte napríklad farebnými lopte, geometrickými tvarmi, hračkami a ďalšími ozdobami.

Rôzne motívy (pozri fotografie), ak máte záujem o konkrétny motív, prosím, popíšte to do poznámky. Ak bude daný obrázok skladom, radi vám vyhovieme, ak nie, pošleme vám náhodne vybraný. Vzhľadom k licenčným podmienkam a dočasnosti jednotlivých motívov v ponuke sa môže aktuálne ponúkaný obrázok líšiť od ukážky na webe, ak trváte na konkrétnom obrázku či postavičke, prosím, kontaktujte nás.

Rozmer: priemer 21 cm

Uchovávajte v chlade a suchu.

Parametre produktu Jedlý papier - Winx - Modecor

  • Názov: Jedlý papier - Winx - Modecor
  • EAN:
  • Výrobca: Modecor
  • Cena: 4.05 EUR
  • Energetická hodnota: 364 kcal
  • Tuky: 0,64 g
Pozrite si všetky produkty značky
Jedlý papier - Winx - Modecor

Jedlý papier - Winx - Modecor

Podobné produkty

Ďalšie produkty od značky  

Zobraziť všetky produkty od značky