Jednorožci SILIKÓN -

Jednorožci SILIKÓN -

39.71 EUR

Obľúbený produkt Jednorožci SILIKÓN - od obľúbenej spoločnosti - tento artikel je v túto chvíľu za jedinečnú cenu 37.78 EUR. Vyberajte to najlepšie u nás. Ak sa vám páči bezplatné poštovné, skontrolujte, že objednávate za viac ako 40€. Urobte si radosť..

Značka: 
SKU: 
Do obchodu

Popis

Akostný Jednorožci SILIKÓN - čo nám vyrába - tento tovar si môžete kúpiť v neopakovateľnej akcii za 36.67 EUR. Výhodné ceny máme pre všetkých zákazníkov. DOPRAVA ZADARMO teraz aj bez špeciálneho kupónu, stačí nakúpiť za viac ako 40 euro. Neotáľajte s nákupom, cenu môžeme garantovať len pre túto chvíľu..

Pružná silikónová forma na výrobu jedlej dekorácie jednorožcov.

Pružná silikónová forma na rýchlu výrobu jedlej dekorácie z akejkoľvek modelovacej hmoty (marcipán, modelovací fondant, white icing a pod.).

Pred prvým použitím formu umyte v teplej vode so saponátom a nechajte dôkladne vyschnúť, potom formu jemne vytrite práškovým cukrom, škrobom a pod. a postupne natlačte hmotu. Aby nedošlo k deformácii pri vyberaní z formy, nechajte chvíľu podchladiť v mrazničke. Tvar sa ľahšie vymrští bez deformácie tvaru i obvodu.

Pozrite si všetky produkty značky
Jednorožci SILIKÓN -

Jednorožci SILIKÓN -

Podobné produkty

Ďalšie produkty od značky  

Zobraziť všetky produkty od značky