Jednorožec - unicorn a Lama alpaka - Zvieratká - formička na marcipán a modelovacej hmoty - Smart Cook

4.31 EUR

Prvotriedný Jednorožec - unicorn a Lama alpaka - Zvieratká - formička na marcipán a modelovacej hmoty - Smart Cook od producenta Smart Cook - tento produkt doručujeme za bombastickú cenu 4.52 EUR. Nakupujte v našom e-shope za skvelé ceny. Ak sa vám páči bezplatné poštovné, skontrolujte, že objednávate za viac ako 40€. Vy tak neplatíte nič naviac!.

Značka: 
SKU: 8595663028246
Do obchodu

Popis

Smart Cook

Toto si zamilujete: Jednorožec - unicorn a Lama alpaka - Zvieratká - formička na marcipán a modelovacej hmoty - Smart Cook s pečaťou kvality Smart Cook - tento tovar si môžete kúpiť po zlacnenie za 4.52 EUR. Poskytujeme vám príjemný nákup z vášho počítača, tabletu či smartphonu. Beží vám čas na BEZPLATNÚ dopravu k objednávkam v hodnote 40 EUR a viac! Želáme vám príjemné nakupovanie..

Tvarovač na bábätkovské torty v podobe dvoch veľkostí zvieratiek - jednorožec a lama. Hodí sa skvele na torty s Unicorn alebo Mexiko tematikou.

Formičku na tvarovanie použijeme všade tam, kde si nie sme 100% istí, že by sme požadovaný tvar dokázali vymodelovať sami. Formička sa ľahko používa. Pre optimálny výsledok dobre prepracujte hmotu - marcipán, modelovacie alebo poťahovacie hmotu. Samotnú formičku môžete pre ľahšie vyklepnutie poprášiť napríklad práškovým alebo špeciálnym podsypovým cukrom. Na jemné poprášenie možno použiť aj kukuričný či zemiakový škrob. Pozor, ak používate prefarbenou hmotu alebo marcipán, biely cukor by vám mohol zanechať v hmote stopy. Hmotu do tvarovača zatlačte podobne ako keď vykrajujeme o vianociach cukrová - to ak máte hmotu vyváľené na výšku formičky. Hmotu tiež môžete do formičky vtlačiť a zahladiť stierkou, valčekom alebo cukrárskym hladidlom.

TIP: Ak vložíte formičku na chvíľku do mrazničky, hmota vnútri stuhne a pôjde ešte lepšie vyklepnúť. Pomôcť si môžete tiež ihlou.

Pred prvým použitím vypichovače dôkladne umyte.

Rozmery:

5,5 x 4,5 cm - lama
5,5 x 6 cm - jednorožec

 

Parametre produktu Jednorožec - unicorn a Lama alpaka - Zvieratká - formička na marcipán a modelovacej hmoty - Smart Cook

  • Názov: Jednorožec - unicorn a Lama alpaka - Zvieratká - formička na marcipán a modelovacej hmoty - Smart Cook
  • EAN: 8595663028246
  • Výrobca: Smart Cook
  • Cena: 4.52 EUR
  • Distribuce: SK
  • :
Pozrite si všetky produkty značky

Jednorožec - unicorn a Lama alpaka - Zvieratká - formička na marcipán a modelovacej hmoty - Smart Cook

Podobné produkty

Ďalšie produkty od značky  

Zobraziť všetky produkty od značky