Kačička - malé zvieratká - marcipánová figúrka na tortu - Frischmann

Kačička - malé zvieratká - marcipánová figúrka na tortu - Frischmann

1.32 EUR

Trendy Kačička - malé zvieratká - marcipánová figúrka na tortu - Frischmann čo nám vyrába Frischmann - tento hit zaobstaráte vo zľavové akciu za 1.35 EUR. Spoľahnite sa na najvýhodnejšie ceny v našom internetovom obchode. DOPRAVA ZADARMO teraz aj bez špeciálneho kupónu, stačí nakúpiť za viac ako 40 euro. Nech vám ušetrené korunky urobia veľa radosti..

Značka: 
SKU: 8595242810216
Do obchodu

Popis

Frischmann

Perfektný Kačička - malé zvieratká - marcipánová figúrka na tortu - Frischmann od producenta Frischmann - tento produkt predávame v perfektnej akcii za 1.31 EUR. Nákup cez nás znamená istotu dobré ceny. DOPRAVA ZADARMO teraz aj bez špeciálneho kupónu, stačí nakúpiť za viac ako 40 euro. No a to sa jednoducho oplatí..

Marcipánová figúrka malá Kačička, ručne modelovaná.

Ručne modelovaná marcipánová figúrka v podobe malej žltej kačičky má prirodzene mandľovú chuť a vôňu. Skvelo sa hodí na zdobenie tort pre deti či tort s jarnou alebo veľkonočnou tematikou. Uľahčí vám prácu s modelovaním figúrok. Na zvýraznenie farieb môžete použiť púdrové farby, ktorými docielite napríklad perleťový efekt.

Táto marcipánová figúrka sa hodí aj na dekorácie tort s vodnou tematikou. Určite ju využijete na zdobenie tort pre deti, kde môžete vytvoriť zbierku zvieratiek a urobiť tak malú zoo. Detaily na poťahované torty prikreslíte pomocou jedlej fixky alebo tekutých a gélových farieb. Nimi môžete dokresľovať aj bublinky, vodné riasy a ďalšie drobné detaily na danú tematiku.

Na marcipánové figúrky používame ten najlepší pravý mandľový marcipán bez geneticky upravených surovín a bez rôznych náhrad (sušené mlieko, sója, lecitín, atď.)

Chuť marcipánu je prirodzene mandľová, bez prídavku látok zvýrazňujúcich chuť či mandľovú arómu.

Figúrky sú ručne formované alebo ručne modelované, láskyplne vymaľované a balené.

Zloženie: cukor, mandle (36%), voda, invertný cukrový sirup, sorbit, invertáza, alkohol, vaječný bielok, potravinárske farbivo E120, E100, karamelový sirup, E153, E131, E132, E151

Hmotnosť: 13g

Alergény: vaječný bielok, mandle

Rozmery: výška cca 4,5 cm, šírka cca 3,5 cm

Parametre produktu Kačička - malé zvieratká - marcipánová figúrka na tortu - Frischmann

  • Názov: Kačička - malé zvieratká - marcipánová figúrka na tortu - Frischmann
  • EAN: 8595242810216
  • Výrobca: Frischmann
  • Cena: 1.31 EUR
  • Energetická hodnota: 453 kcal
  • Tuky: 19,3 g
Pozrite si všetky produkty značky
Kačička - malé zvieratká - marcipánová figúrka na tortu - Frischmann

Kačička - malé zvieratká - marcipánová figúrka na tortu - Frischmann

Podobné produkty

Ďalšie produkty od značky  

Zobraziť všetky produkty od značky