Kakao DeZaan 1 kg - deZaan

Kakao DeZaan 1 kg - deZaan

12.52 EUR

Len pre obmedzený počet zákazníkov je tu Kakao DeZaan 1 kg - deZaan od obľúbenej spoločnosti deZaan - tento tovar si môžete zakúpiť s výnimočnou zľavou za 12.47 EUR. Pozrite sa tiež na ďalšie položky zo širokého katalógu. Vyberte si tovar v celkovej hodnote nad 40 € a poštovné máte ZADARMO. Nakúpiť a ešte ušetriť, čo si želať viac..

Kategória: ,
Značka: 
SKU: 
Do obchodu

Popis

deZaan

Príjemné pocity nadväzujúci Kakao DeZaan 1 kg - deZaan od originálneho výrobcu deZaan - tento produkt doručujeme extra výhodne za 12.47 EUR. Ponuku e-shopu pre vás pripravuje tím odborníkov. Ak nechcete platiť dopravu, stačí vytvoriť objednávku v minimálnej hodnote 40 EUR. Naše heslo: kvalita, výhodná cena, prozákaznícky prístup..

Extra tmavé holandské kakao vysokej kvality. Kakaový prášok s vyšším obsahom tuku a špeciálne tmavo červeno-hnedou farbou.

Extra tmavé holandské kakao vysokej kvality. Kakaový prášok s vyšším obsahom tuku a špeciálne tmavo červeno-hnedou farbou.

Extra tmavé holandské kakao s 20 - 22% tuku - určené pre cukrársku výrobu, skrátka, babičky by závideli. Kakaový prášok s vyšším obsahom tuku a extra tmavo červeno-hnedou farbou.

Holandská značka deZaan má v kakau viac ako storočnú tradíciu a právom patrí k svetovej špičke. Máme priame kontakty so špecialistami a kakaovými plantážami po celom svete, a tak vám môžeme ponúknuť len to najlepšie. Stojí za povšimnutie, že fabriky deZaan dnes spracovávajú viac ako 15% svetovej produkcie kakaového prášku a ich zákazníkmi je denne viac ako 500 miliónov ľudí.

Značka deZaan dáva k dispozícii výber z viac ako 150 rôznych druhov kakaového prášku - od chuťovo a farebne vyváženej referencie, až po extrémne gurmánske špeciality. Ako teda vybrať to správne kakao?

Tučnosť

Kakaový prášok je možné mať s rôznym obsahom tukovej zložky. Štandardné kakao pre väčšinu aplikácií má obsah tuku 10-12%, ale je možné ho mať aj vyšším obsahom tuku, väčšinou v rozmedzí 20-22%, čo je práve toto ponúkané kakao deZaan.

Obsah tuku je všeobecne zásadným ukazovateľom kvality kakaa a zásadne ovplyvňuje chuťové vlastnosti kakaa. Tučnosť kakaového prášku bude mať zásadný vplyv tam, kde sa ku kakau pridáva len minimum ingrediencií (napr. nápoje), menší vplyv tam, kde je kakao súčasťou komplexnejšej receptúry (napr. v cukrárenských výrobkoch).Parametre produktu Kakao DeZaan 1 kg - deZaan

  • Názov: Kakao DeZaan 1 kg - deZaan
  • EAN:
  • Výrobca: deZaan
  • Cena: 12.47 EUR
  • Energetická hodnota: 379 kcal
  • Tuky: 21 g
Pozrite si všetky produkty značky
Kakao DeZaan 1 kg - deZaan

Kakao DeZaan 1 kg - deZaan

Podobné produkty

Ďalšie produkty od značky  

Zobraziť všetky produkty od značky