Kakaové maslo 100% - Cocoa butter Natural - 500 g -

Kakaové maslo 100% - Cocoa butter Natural - 500 g -

11.58 EUR

Perfektný Kakaové maslo 100% - Cocoa butter Natural - 500 g - od originálneho výrobcu - tento artikel neprepásnite za vynikajúcu cenu 11.06 EUR. Ponuku e-shopu pre vás pripravuje tím odborníkov. Populárny ponuka sa vrátila, balné a poštovné nehradíte už u objednávok nad 40 EUR. Lepšie ponuku už na trhu hľadať nemusíte..

Kategória: ,
Značka: 
SKU: 
Do obchodu

Popis

Hit poslednej doby, Kakaové maslo 100% - Cocoa butter Natural - 500 g - od originálneho výrobcu - tento tovar si môžete nechať dodať za výhodnú cenu 11.06 EUR. V zľave ponúkame nepreberné množstvo ďalších položiek. Dopravné bez akéhokoľvek poplatku sa teraz vzťahuje už na objednávky v minimálnej hodnote 40 euro. Nech vám ušetrené korunky urobia veľa radosti..

Kakaové maslo má svetlo žltú farbu a jemnú štruktúru. Má krásne kakaové arómu. Dodáva sa v pecičkách.

Plody, z ktorých sa kakaové maslo získava, sa bežne vyskytujú vo väčšine tropických oblastí. Kakaové maslo sa spracováva v Nemecku. Kakaové maslo sa používa na riedenie, pridanie chuti, vône a hladkosti do kvalitnej čokolády, rôznych dezertov a krémov. Výborne odoláva vysokým teplotám a preto je vhodné na varenie a aj na smaženie.

Kakaové maslo má zároveň vynikajúcu hojace a obnovovacej schopnosti, preto sa používa tradične aj v krémoch na upokojenie suchej a poškodenej kože.

Má zvláčňujúce schopnosti a ľahučké čokoládové arómu.

Po rozpustení a pridanie do krémov, vytvára hladkú a jemnú, krémovú textúru pri zachovaní všetkých blahodarných vlastností. Používa sa do mydiel, pleťových vôd, krémov, balzamov na pery, v starostlivosti o vlasy.

Bod topenia 32 ° C

Parametre produktu Kakaové maslo 100% - Cocoa butter Natural - 500 g -

  • Názov: Kakaové maslo 100% - Cocoa butter Natural - 500 g -
  • EAN:
  • Výrobca:
  • Cena: 11.06 EUR
  • Energetická hodnota: 884 kcal
  • Tuky: 100 g
Pozrite si všetky produkty značky
Kakaové maslo 100% - Cocoa butter Natural - 500 g -

Kakaové maslo 100% - Cocoa butter Natural - 500 g -

Podobné produkty

Ďalšie produkty od značky  

Zobraziť všetky produkty od značky