Karamel náplň Ireks - 500 g - IREKS

Karamel náplň Ireks - 500 g - IREKS

4.21 EUR

Nie je prečo váhať, Karamel náplň Ireks - 500 g - IREKS od populárneho výrobcu IREKS - tento tovar si môžete nechať poslať pri likvidácii skladu za neprekonateľných 3.71 EUR. Vyberajte to najlepšie u nás. Vyberte si tovar v celkovej hodnote nad 40 € a poštovné máte ZADARMO. Vy tak neplatíte nič naviac!.

Značka: 
SKU: 
Do obchodu

Popis

IREKS

Poctivý výrobok, Karamel náplň Ireks - 500 g - IREKS s akostnou značkou IREKS - tento hit získate v perfektnej akcii za 3.6 EUR. Poskytujeme vám príjemný nákup z vášho počítača, tabletu či smartphonu. Stačí naplniť košík tovarom nad 40 euro a dopravu NEPLATÍTE. Neotáľajte s nákupom, cenu môžeme garantovať len pre túto chvíľu..

Karamelová náplň, extra hustá, na prípravu krémov a náplní do praliniek.

Karamel určený ako pasta na prípravu krémových náplní alebo aj náplní do cukríkov - extra hustý a výdatný. Pri príprave medovníka sa s týmto karamelom počíta do jednej z náplní. Vyrobené vo Francúzsku, ponúkané balenie je á 500g. Cena za balenie.

Použitie: Pridáme 30-50 g pasty do 1l našľahanej šľahačky alebo cukrárskeho krému. Vmiešame opatrne a pomaly, aby sme predišli poklesu našľahania.

Zloženie: kramaelizovaný glukózovo-

Parametre produktu Karamel náplň Ireks - 500 g - IREKS

  • Názov: Karamel náplň Ireks - 500 g - IREKS
  • EAN:
  • Výrobca: IREKS
  • Cena: 3.6 EUR
  • Energetická hodnota: 260 kcal
  • Sacharidy: 64,9 g
Pozrite si všetky produkty značky
Karamel náplň Ireks - 500 g - IREKS

Karamel náplň Ireks - 500 g - IREKS

Podobné produkty

Ďalšie produkty od značky  

Zobraziť všetky produkty od značky