Keramická forma bábovka - ORION

Keramická forma bábovka - ORION

15.11 EUR

Tradičný bestseller, Keramická forma bábovka - ORION obľúbenej značky ORION - tento produkt máte na dosah ruky s výnimočnou zľavou za 14.39 EUR. Výhodné ceny máme pre všetkých zákazníkov. Dopravné bez akéhokoľvek poplatku sa teraz vzťahuje už na objednávky v minimálnej hodnote 40 euro. Želáme vám spokojnosť z výhodného nákupu..

Značka: 
SKU: 8592381119171
Do obchodu

Popis

ORION

Limitovaná edícia produktu Keramická forma bábovka - ORION s trendy značkou ORION - tento artikel neprepásnite vo výpredajové akciu za 14.39 EUR. Nákup cez nás znamená istotu dobré ceny. A čo takto doprava ZADARMO? Ak si objednáte nad 40 €, neplatíte poštovné. Nakúpiť a ešte ušetriť, čo si želať viac..

Keramická forma na tradičnú bábovku.

Keramická glazovaná forma na bábovku je vysoko kvalitný výrobok z prírodného materiálu. Keramika výborne vedie teplo, a preto varením, zapekaním a pečením v keramike dosiahnete ekonomickú prípravy jedál. Pokrmy "dôjdu" - rúru teda vypínate s predstihom.

Nádoby z keramiky majú dlhú životnosť a pri správnom zaobchádzaní vám vydržia niekoľko rokov. Je ale nutné dodržiavať určité zásady manipulácie s riadom. Výrobok má veľmi vysoké pnutie, preto neznáša okamžité rýchle teplotné <

Parametre produktu Keramická forma bábovka - ORION

  • Názov: Keramická forma bábovka - ORION
  • EAN: 8592381119171
  • Výrobca: ORION
  • Cena: 14.39 EUR
  • Distribuce: SK
  • :
Pozrite si všetky produkty značky
Keramická forma bábovka - ORION

Keramická forma bábovka - ORION

Podobné produkty

Ďalšie produkty od značky  

Zobraziť všetky produkty od značky