Keramická forma na chlieb 33x16 cm - ORION

Keramická forma na chlieb 33x16 cm - ORION

25.57 EUR

Špičkový tovar, Keramická forma na chlieb 33x16 cm - ORION s osvedčenou značkou ORION - tento hit môžete zaobstarať takmer zadarmo za 24.33 EUR. Upozorňujeme, že ponuka má obmedzenú platnosť. A to ešte nie je všetko, dopravu za vás hradí e-shop, keď hodnota vášho košíka presiahne 40 EUR. Želáme vám spokojnosť z výhodného nákupu..

Značka: 
SKU: 8592381128999
Do obchodu

Popis

ORION

Obľúbený produkt Keramická forma na chlieb 33x16 cm - ORION od známeho výrobcu ORION - tento tovar si môžete zakúpiť za výhodnú cenu 23.61 EUR. Nakupujte v našom e-shope za skvelé ceny. A čo takto doprava ZADARMO? Ak si objednáte nad 40 €, neplatíte poštovné. Sme si istí, že toto ocení každý zákazník..

Keramická forma na chlieb s vnútornou glazúrou je vysoko kvalitný výrobok z prírodného materiálu.

Keramická forma na chlieb s vnútornou glazúrou je vysoko kvalitný výrobok z prírodného materiálu. Keramika výborne vedie teplo, a preto je pečenie v keramike veľmi ekonomické. Nádoby z keramiky majú dlhú životnosť a pri správnom zaobchádzaní vám vydržia niekoľko rokov.

Je nutné dodržiavať určité zásady manipulácie s riadom. Výrobok má veľmi vysoké pnutie, preto neznáša okamžité rýchle teplotné zmeny - tepelný šok. Medzi formou a dnom rúry musí byť zabezpečené prúdenie vzduchu, takže vždy klaďte výrobok na mriežku. Je nutné dať studenú formu do studenej rúry a až potom zapnúť. Horúcu formu po vybratí z rúry nikdy neklaďte na kov, kameň, dlaždice - vždy iba na drevenú podložku. Rozohriatu formu nechajte postupne prirodzene vychladnúť - nikdy neschlazujte!

Počas pečenia nelejte (nepridávajte) do formy studenú vodu. Ak chcete pridať vodu - vždy iba aspoň vlažnou alebo najlepšie teplú, aby nedošlo k tepelnému šoku!

V priebehu času sa môžu vytvoriť prasklinky na povrchu keramiky. Tento jav je bežný a nie je závadou, resp. nie je predmetom reklamácie. Počas použitia a umývania, kedy forma zvlhne a nasiakne vodu, čím sa zmení jej farba a stmavne - toto je v poriadku. Akonáhle pekáč dokonale vyschne, opäť sa mu navráti pôvodná farba. Tento jav je úplne prirodzený pre keramiku z prírodného materiálu.

Pozor: Pekáč je počas pečenia rozohriaty na veľmi vysokú teplotu a mohlo by dôjsť k popáleniu - vždy používajte na manipulácii riadne ochranné pomôcky.

Forma nie je vhodná do umývačky riadu, možno ju použiť v plynovej, elektrickej aj teplovzdušnej rúre.

Rozmery: 27 / 33x16 cm, v. 9,5 cm, objem 2,7 l.

Údržba: Formu čistíme ľahko kefkou a horúcou vodou, soľou alebo octom pri väčšom zašpinení, chemické prostriedky nepoužívame.

UPOZORNENIE NA VRÁTENIE VÝROBKU: Jedná sa o keramiku, a teda v

Parametre produktu Keramická forma na chlieb 33x16 cm - ORION

  • Názov: Keramická forma na chlieb 33x16 cm - ORION
  • EAN: 8592381128999
  • Výrobca: ORION
  • Cena: 23.61 EUR
  • Materiál: Keramika
  • Distribuce: SK
Pozrite si všetky produkty značky
Keramická forma na chlieb 33x16 cm - ORION

Keramická forma na chlieb 33x16 cm - ORION

Podobné produkty

Ďalšie produkty od značky  

Zobraziť všetky produkty od značky