Keramická forma zajac (králik) - ORION

Keramická forma zajac (králik) - ORION

8.62 EUR

Radosť prinášajúci Keramická forma zajac (králik) - ORION od originálneho výrobcu ORION - tento tovar si môžete objednať v hustej akciu za 8.21 EUR. Konkurenciu sledujeme nonstop, aby sme vám ponúkli lepšie ceny. Ak sa vám páči bezplatné poštovné, skontrolujte, že objednávate za viac ako 40€. Naše heslo: kvalita, výhodná cena, prozákaznícky prístup..

Značka: 
SKU: 8592381131470
Do obchodu

Popis

ORION

Nie je prečo váhať, Keramická forma zajac (králik) - ORION od obľúbenej spoločnosti ORION - tento hit zoženiete vo výhodnej akcii za 7.97 EUR. V našom katalógu zaradené tovar vás nesklame. Máte radi DOPRAVU, ktorú za vás zaplatí e-shop? Stačí nakúpiť nad 40 € a je vaša. Sme si istí, že toto ocení každý zákazník..

Keramická forma zajac (králik).

Keramická forma v tvare zajaca sa vám bude hodiť predovšetkým v čase veľkonočných príprav. Upečiete v nej klasického piškótového alebo maslového zajaca, ale formu môžete využiť aj na prípravu aspikov, plniek, paštéty, tlačenky a iných dobrôt. Forma je z kvalitnej keramiky, glazovaná.

Pred pečením odporúčame starostlivo vymazať tukom a vysypať múkou, aby sa po vyklopení z formy zachovali všetky detaily. Keramika výborne vedie teplo, a preto zapekaním a pečením v keramike dosiahnete ekonomickú prípravu jedál, pokrmy "dôjdu". Zdroj vypínajte s predstihom.

Nádoby z keramiky majú dlhú životnosť a pri správnom zaobchádzaní vám vydržia niekoľko rokov. Je ale nutné dodržiavať určité zásady manipulácie s riadom. Výrobok má veľmi vysoké pnutie, neznáša okamžité rýchle teplotné zmeny - tepelný šok. Medzi formou a dnom rúry musí byť zabezpečené prúdenie vzduchu, preto formu vždy klaďte na mriežku. Je nutné dať studenú formu do studenej rúry a až potom zapnúť. Forma je vhodná do akejkoľvek rúry a možno ju použiť v MVT. Na chalupe môže byť peknou dekoráciou interiéru.   

  • Rozmery: vonkajšie 15,5x21x7 cm.
  • Materiál: keramika, glazovaná.
  • Odporúčame použitie kuchynskej chňapky.

UPOZORNENIE NA VRÁTENIE VÝROBKU: Jedná sa o keramiku, a teda veľmi krehký tovar citlivý na prepravu. Ak by sa stalo, že budete pekáč zasielať späť, napríklad preto, že zistíte, že vám nesedí do rúry, alebo sa jedná o nevhodný darček a využijete práva vrátenia v zákonnej lehote, prípadne prišiel viditeľne poškodený z dopravy, prosím, starostlivo ho zabaľte do niekoľkých vrstiev pružného materiálu - najlepšie podobne, ako vám prišiel zabalený od nás, aby nedošlo k ďalšiemu poškodeniu. V prípade, že príde rozbitý, nemôžu byť bohužiaľ reklam

Parametre produktu Keramická forma zajac (králik) - ORION

  • Názov: Keramická forma zajac (králik) - ORION
  • EAN: 8592381131470
  • Výrobca: ORION
  • Cena: 7.97 EUR
  • Materiál: Keramika
  • Distribuce: SK
Pozrite si všetky produkty značky
Keramická forma zajac (králik) - ORION

Keramická forma zajac (králik) - ORION

Podobné produkty

Ďalšie produkty od značky  

Zobraziť všetky produkty od značky