Kliešte vlnka zúbkovaná - PME

Kliešte vlnka zúbkovaná - PME

3.08 EUR

Ponuka pre vás: Kliešte vlnka zúbkovaná - PME od výrobcu PME - tento artikel odporúčame v akcii za 3.15 EUR. Ceny sú tento týždeň stlačené na minimum. Akonáhle sa vám zapáči tovaru nad 40 EUR, cenu dopravy už nemusíte riešiť, bude GRATIS. Naše heslo: kvalita, výhodná cena, prozákaznícky prístup..

Značka: 
SKU: 
Do obchodu

Popis

PME

Poctivý výrobok, Kliešte vlnka zúbkovaná - PME od populárneho výrobcu PME - tento artikel odporúčame vo výhodnej akcii za 3.06 EUR. Výhodné ceny máme pre všetkých zákazníkov. Ak sa vám páči bezplatné poštovné, skontrolujte, že objednávate za viac ako 40€. Už sme vás presvedčili, že toto musíte mať?.

Modelovacie kliešte vlnka zúbkovaná vytvoria efektné dekoratívne prvky na poťahovacích tortách, cupcakes a ďalších zákuskoch.

Modelovacie kliešte na vytváranie dekoratívnych efektov na obalených tortách a ďalších zákuskoch.

Modelovacie kliešte sú určené na vytváranie dekoratívnych efektov na obalených tortách a ďalších zákuskoch. Ozdobné ryhy môžete vytvoriť aj na cupcakes a ďalších poťahovaných dezertoch.

Kliešťami môžete ďalej tvarovať mašle a stuhy, ktorými olemujete obvod torty alebo nimi ozdobíte hrany torty. Tvarovať môžete aj jemné detaily, napríklad na odevoch postavičiek alebo na dekoratívny

Parametre produktu Kliešte vlnka zúbkovaná - PME

  • Názov: Kliešte vlnka zúbkovaná - PME
  • EAN:
  • Výrobca: PME
  • Cena: 3.06 EUR
  • :
  • :
Pozrite si všetky produkty značky
Kliešte vlnka zúbkovaná - PME

Kliešte vlnka zúbkovaná - PME

Podobné produkty

Ďalšie produkty od značky  

Zobraziť všetky produkty od značky