Kokosový olej 1 l - Master Martini

Kokosový olej 1 l - Master Martini

5.77 EUR

Ponuka pre vás: Kokosový olej 1 l - Master Martini s pečaťou kvality Master Martini - tento hit ľahko nájdete v úžasnej akcii za 5.51 EUR. Počet kusov na zákazníka môže byť obmedzený. Na vami zadanú adresu bude BEZPLATNE dopravená objednávka v hodnote 40 EUR alebo viac. Jasná úspora a k tomu spokojnosť z nákupu, nie je prečo váhať..

Kategória: ,
Značka: 
SKU: 
Do obchodu

Popis

Master Martini

Dnes sme vybrali: Kokosový olej 1 l - Master Martini čo nám vyrába Master Martini - tento produkt predávame za perfektnú cenu 5.35 EUR. Spoľahnite sa na najvýhodnejšie ceny v našom internetovom obchode. A čo takto doprava ZADARMO? Ak si objednáte nad 40 €, neplatíte poštovné. Už sa tešíte na svoju objednávku?.

Rafinovaný kokosový olej 1 l.

Kokosový olej pre všestranné využitie v gastronómii - balené vo vedierku á 1l. V  súčasnej dobe je tento produkt hitom, hoci je k dispozícii od dôb, čo rastú kokosové palmy. Určite ste čítali informácie o použití v kozmetike, masážach, v starostlivosti o telo - skrátka nie je nič lepšie.

Kokosový tuk (olej) je vyrobený z dužiny (kopry) kokosových orechov, plodov palmy kokosovej (Cocos nucifera L.). Vďaka nízkemu obsahu kyseliny linolovej, oproti ostatným olejom, pri vys

Parametre produktu Kokosový olej 1 l - Master Martini

  • Názov: Kokosový olej 1 l - Master Martini
  • EAN:
  • Výrobca: Master Martini
  • Cena: 5.35 EUR
  • Objem: 1000 ml
  • Distribuce: SK
Pozrite si všetky produkty značky
Kokosový olej 1 l - Master Martini

Kokosový olej 1 l - Master Martini

Podobné produkty

Ďalšie produkty od značky  

Zobraziť všetky produkty od značky