Konfety 50 cm - biele srdce a červené lístky - Svadba / Valentín - PARTYKONF

4.46 EUR

Nie je prečo váhať, Konfety 50 cm - biele srdce a červené lístky - Svadba / Valentín - PARTYKONF populárneho výrobcu PARTYKONF - tento tovar si môžete nechať poslať s úžasnou cenovkou 4.46 EUR. Konkurenciu sledujeme nonstop, aby sme vám ponúkli lepšie ceny. Obľúbený bonus, BEZPLATNÉ poštovné a balné, je poskytovaný pre objednávky nad 40€. Želáme vám spokojnosť z výhodného nákupu..

Značka: 
SKU: 5901157425898
Do obchodu

Popis

PARTYKONF

Produkt osvedčený zákazníkmi, Konfety 50 cm - biele srdce a červené lístky - Svadba / Valentín - PARTYKONF od populárneho výrobcu PARTYKONF - tento hit získate za skvelú cenu 4.46 EUR. Počet kusov na zákazníka môže byť obmedzený. A čo takto doprava ZADARMO? Ak si objednáte nad 40 €, neplatíte poštovné. Naše heslo: kvalita, výhodná cena, prozákaznícky prístup..

Konfety v tvare bielych srdiečok a červených lístkov. Konfety s veľkým rozptylom  dodajú vašej svadbe WOW efekt a nezabudnuteľný zážitok. Drobnosť, ktorá na svadbe či výročí spoločného manželstva nesmie chýbať.

 

SVADOBNÉ konfety - biele srdiečka a červené lístky

Konfety sú uložené vo valcovitej tube. Drží sa v ruke Parametre produktu Konfety 50 cm - biele srdce a červené lístky - Svadba / Valentín - PARTYKONF

  • Názov: Konfety 50 cm - biele srdce a červené lístky - Svadba / Valentín - PARTYKONF
  • EAN: 5901157425898
  • Výrobca: PARTYKONF
  • Cena: 4.46 EUR
  • Party téma: Svatba, Srdce - Valentýn
  • Distribuce: SK
Pozrite si všetky produkty značky

Konfety 50 cm - biele srdce a červené lístky - Svadba / Valentín - PARTYKONF

Podobné produkty

Ďalšie produkty od značky  

Zobraziť všetky produkty od značky