Koník - marcipánová figúrka - Frischmann

Koník - marcipánová figúrka - Frischmann

2.71 EUR

Váš obľúbený tovar, Koník - marcipánová figúrka - Frischmann od známej značky Frischmann - tento produkt posielame v jedinečnej akcii za 2.71 EUR. Pozrite sa tiež na ďalšie položky zo širokého katalógu. Len teraz, DOPRAVA ZDARMA pri výbere položiek nad €. Zaraďte sa k spokojným klientom..

Značka: 
SKU: 8595242853610
Do obchodu

Popis

Frischmann

Prestížny Koník - marcipánová figúrka - Frischmann od popredného výrobcu Frischmann - tento produkt predávame za perfektnú cenu 2.71 EUR. Čakáme, že táto ponuka sa zaradí k našim bestsellerom. Doprava bez poplatku sa teraz vzťahuje na objednávky s minimálnou hodnotou €. Sme si istí, že toto ocení každý zákazník..

Marcipánová figúrka Koník - ručne modelovaná jedlá dekorácia.

Ručne modelovaná marcipánová figúrka má prirodzene mandľovú chuť a vôňu. Skvelo sa hodí na zdobenie veselých tort pre deti i dospelých. Uľahčí vám prácu s modelovaním figúrok. Pre zvýraznenie farieb môžete použiť púdrové farby, ktorými docielite napríklad perleťový efekt. Figúrkami môžete zdobiť takisto cupcakes alebo ich venovať len tak, ako pozornosť. Na pripevnenie dekorácie na povrch torty môžete použiť špáradlo alebo pre väčšiu bezpečnosť vyberte jedlé lepidlo alebo domácu zmes z bielka a práškového cukru.

Zvieracia pochúťka v tvare koníka (poníka). Vhodná ako sladký darček alebo jedlá dekorácia na tortu.

Používame výhradne AZO free farbivá, čo znamená, že marcipánová figúrka neobsahuje farbivá E102, E104, E110, E122, E124, E129. Tieto látky môžu nepriaznivo ovplyvňovať činnosť a pozornosť detí.

Na marcipánové figúrky používame ten najlepší pravý mandľový marcipán bez geneticky upravených surovín a bez rôznych náhrad (sušené mlieko, sója, lecitín, atď.)

Chuť marcipánu je prirodzene mandľová, bez prídavku látok zvýrazňujúcich chuť či mandľovú arómu.

Figúrky sú ručne formované alebo ručne modelované, láskyplne vymaľované a balené.

Parametre produktu Koník - marcipánová figúrka - Frischmann

  • Názov: Koník - marcipánová figúrka - Frischmann
  • EAN: 8595242853610
  • Výrobca: Frischmann
  • Cena: 2.71 EUR
  • Tuky: 19.3 g
  • - z toho nasýtené mastné kyseliny: 1.6 g
Pozrite si všetky produkty značky
Koník - marcipánová figúrka - Frischmann

Koník - marcipánová figúrka - Frischmann

Podobné produkty

Ďalšie produkty od značky  

Zobraziť všetky produkty od značky