Konvice var. sklo/UH SVATAVA 2

Konvice var. sklo/UH SVATAVA 2,3l - ORION

8.7 EUR

Urobte si radosť: Konvice var. sklo/UH SVATAVA 2,3l - ORION od ORION - tento artikel pořizujte za úžasnú cenu 8.7 EUR. Nakupujte v našom e-shope za skvelé ceny. Populárny ponuka sa vrátila, balné a poštovné nehradíte už u objednávok nad 40 EUR. Lepšie ponuku už na trhu hľadať nemusíte..

Kategória: 
Značka: 
SKU: 8593419331671
Do obchodu

Popis

ORION

V zľave je Konvice var. sklo/UH SVATAVA 2,3l - ORION so známou značkou ORION - tento tovar si môžete objednať v bombastické akcii za 8.7 EUR. Spoľahnite sa na najvýhodnejšie ceny v našom internetovom obchode. DOPRAVA ZADARMO teraz aj bez špeciálneho kupónu, stačí nakúpiť za viac ako 40 euro. Želáme vám spokojnosť z výhodného nákupu..

Konvice na přípravu čajů, bylinkových nálevů, ale i studených nápojů. Praktické ucho. Materiál: borosilikátové sklo - odolné teplotám od -40°C do +300°C, plast. V konvici můžete připravit čaj na elektrických, sklokeramických i plynových sporácích (pozor na plastové části). Jsou vhodné do myček nádobí, můžete v nich chladit nápoje v chladničce. Rozměry: objem 2,3 l, pr. 18 cm, v. 18 cm. Konvice na přípravu čajů, bylinkových nálevů, ale i studených nápojů. Praktické ucho. Materiál: borosilikátové sklo - odolné teplotám od -40°C do +300°C, plast. V konvici můžete připravit čaj na elektrických, sklokeramických i plynových sporácích (pozor na plastové části). Jsou vhodné do myček nádobí, můžete v nich chladit nápoje v chladničce. Rozměry: objem 2,3 l, pr. 18 cm, v. 18 cm.

Parametre produktu Konvice var. sklo/UH SVATAVA 2,3l - ORION

  • Názov: Konvice var. sklo/UH SVATAVA 2,3l - ORION
  • EAN: 8593419331671
  • Výrobca: ORION
  • Cena: 8.7 EUR
  • Materiál: Sklo, Plast
  • Distribuce: SK
Pozrite si všetky produkty značky
Konvice var. sklo/UH SVATAVA 2

Konvice var. sklo/UH SVATAVA 2,3l - ORION

Podobné produkty

Ďalšie produkty od značky  

Zobraziť všetky produkty od značky