Kopretinky a sedmokrásky - Vypichovač na marcipán a modelovacej hmoty - 2 ks - Smart Cook

4.64 EUR

Príjemné pocity nadväzujúci Kopretinky a sedmokrásky - Vypichovač na marcipán a modelovacej hmoty - 2 ks - Smart Cook od originálneho výrobcu Smart Cook - tento tovar si môžete nechať poslať s extra zľavou za 4.83 EUR. V zľave ponúkame nepreberné množstvo ďalších položiek. Pri objednávke nad 40 EUR od nás máte DOPRAVU ZADARMO. Nech vám ušetrené korunky urobia veľa radosti..

Značka: 
SKU: 8595663028109
Do obchodu

Popis

Smart Cook

Radosť prinášajúci Kopretinky a sedmokrásky - Vypichovač na marcipán a modelovacej hmoty - 2 ks - Smart Cook originálne od labelu Smart Cook - tento produkt posielame za mimoriadne nízku cenu 4.83 EUR. Počet kusov na zákazníka môže byť obmedzený. Na vami zadanú adresu bude BEZPLATNE dopravená objednávka v hodnote 40 EUR alebo viac. Už sme vás presvedčili, že toto musíte mať?.

Piestový Vypichovač na tvorbu kvetiniek. Sada obsahuje dva vypichovače na tri kvetinky.

Precízne spracovanie vypichovače na modelovacej hmoty a marcipán vám uľahčí tvarovanie náročných tvarov a prvkov pre vaše tortovej zdobenie a dekorácie.

Piestové vyúichovače fungujú na báze "pečiatky", kedy vzorovaná matrice zachádza do tela vypichovače. Sndno tak nielen vykrojíte požadovaný tvar, ale najmä ho ľahko a jednoducho vyklepnete. Ak sa vám vyváľenie hmota lepí, odporúčame podyspat práškovým alebo špeciálnym podsypovým cukrom, ktorý tiež nájdete v našej ponuke. Možno použiť aj škrob, napr. Kukuričný alebo zemiakový. Hmota sa tiež môže lepiť, ak je okolitá teplota alebo teplota hmoty vyššia. V takom prípade sacom dať Vypichovač na chvíľočku do mrazničky schladiť.

Po použití oplachujeme vo vode so saponátom a vysušíme. Neodporúčame umývať v umývačke riadu.

Rozmery:

1,5 cm
2,7 cm
4,3 cm

Parametre produktu Kopretinky a sedmokrásky - Vypichovač na marcipán a modelovacej hmoty - 2 ks - Smart Cook

  • Názov: Kopretinky a sedmokrásky - Vypichovač na marcipán a modelovacej hmoty - 2 ks - Smart Cook
  • EAN: 8595663028109
  • Výrobca: Smart Cook
  • Cena: 4.83 EUR
  • :
  • :
Pozrite si všetky produkty značky

Kopretinky a sedmokrásky - Vypichovač na marcipán a modelovacej hmoty - 2 ks - Smart Cook

Podobné produkty

Ďalšie produkty od značky  

Zobraziť všetky produkty od značky