Kornútky na vstrek do praliniek - 100 ks - Städter

Kornútky na vstrek do praliniek - 100 ks - Städter

12.32 EUR

Výnimočný tovar, Kornútky na vstrek do praliniek - 100 ks - Städter čo nám dodáva Städter - tento artikel objednávajte výhodne za 11.77 EUR. Upozorňujeme, že ponuka má obmedzenú platnosť. Na vami zadanú adresu bude BEZPLATNE dopravená objednávka v hodnote 40 EUR alebo viac. Už sme vás presvedčili, že toto musíte mať?.

Značka: 
SKU: 
Do obchodu

Popis

Städter

Obľúbený produkt Kornútky na vstrek do praliniek - 100 ks - Städter od producenta Städter - tento produkt máte po jednoduchej objednávke s VIP zľavou pre každého za 11.42 EUR. Ponuku e-shopu pre vás pripravuje tím odborníkov. Ak nechcete platiť dopravu, stačí vytvoriť objednávku v minimálnej hodnote 40 EUR. Vy tak neplatíte nič naviac!.

Kornútky na vstrek do praliniek - 100 ks.

Ak sa zaoberáte výrobou čokoládových praliniek, čoko cukríkov, určite uvítate tento tvar. Použitý materiál umožňuje priame vstreknutie čokolády do obalu. Ihneď do teplej čokolády vstrekneme náplň - či už nugát, pistáciovú pastu, kokosovú náplň, delicrips alebo orieškový krém. Úspech zaručený!

Naplnený kornútok musíte umiestniť kolmo, aby nevytiekla čokoláda než úplne stuhne. Pre tento účel sa vám bude hodiť ponúkaná chladiaca mriežka firmy Wilton, lebo má mriežkovú štruktúru. V nej kornútok bezpečne stuhne.

Tieto košíčky-kornútky sú balené á 100 ks. Dĺžka kornútku je 4 cm, priemer otvoru 2 cm.
Cena za balenie.

Parametre produktu Kornútky na vstrek do praliniek - 100 ks - Städter

  • Názov: Kornútky na vstrek do praliniek - 100 ks - Städter
  • EAN:
  • Výrobca: Städter
  • Cena: 11.42 EUR
  • :
  • :
Pozrite si všetky produkty značky
Kornútky na vstrek do praliniek - 100 ks - Städter

Kornútky na vstrek do praliniek - 100 ks - Städter

Podobné produkty

Ďalšie produkty od značky  

Zobraziť všetky produkty od značky