Košíčky na pečenie menšie - 150 ks - rôzne vzory - Smart Cook

Košíčky na pečenie menšie - 150 ks - rôzne vzory - Smart Cook

3.33 EUR

Dnes je tu pre vás Košíčky na pečenie menšie - 150 ks - rôzne vzory - Smart Cook originálne od labelu Smart Cook - tento tovar zakúpite v bombastické akcii za 3.34 EUR. Odporúčame tiež ostatné produkty z ponuky e-shopu. Beží vám čas na BEZPLATNÚ dopravu k objednávkam v hodnote 40 EUR a viac! Vy tak neplatíte nič naviac!.

Značka: 
SKU: 8595663015550
Do obchodu

Popis

Smart Cook

Váš obľúbený tovar, Košíčky na pečenie menšie - 150 ks - rôzne vzory - Smart Cook od populárnej značky Smart Cook - tento artikel je v túto chvíľu extra výhodne za 3.24 EUR. Upozorňujeme, že ponuka má obmedzenú platnosť. Populárny ponuka sa vrátila, balné a poštovné nehradíte už u objednávok nad 40 EUR. No a to sa jednoducho oplatí..

Papierové cukrárske košíčky na pečenie, vhodné najmä na minizákusky a pralinky.

Mix dekorov a farieb papierových košíčkov - v balení je 150 ks papierových košíčkov na pečenie. Pre optimálny výsledok odporúčame piecť vo forme na muffiny.

Jednorazové papierové košíčky na muffiny a cupcakes sú vhodné na prípravu múčnikov pre deti i dospelých. Papierové košíčky poukladajte do pripravených formičiek na bábovky. Plňte najlepšie trenými cestom, asi 1-2 cm pod okraj. Po upečení môžete cupcakes zdobiť krémom, polevou alebo poťahovať poťahovacími hmotami. Muffiny a cupcakes môžete originálne servírovať na niekoľko poschodový etažér. Tento múčnik sa hodí na rôzne narodeninové, slávnostné i bežné oslavy, kde môžu byť doplnkom ku slávnostnej torte, alebo ju môžu rovno nahradiť. Cupcakes by nemali chýbať na bohatých candy baroch. Košíčky môžete použiť aj na ukladanie hotových dezertov, ako sú nepečené zemiaky, kokosové gule, domáce afaello a iné.

Vzor či farebnosť odosielame podľa aktuálnej skladovej dostupnosti. Fotografia je ilustračná, neobsahuje všetky dostupné dekory a farby.

Rozmery: 2,5 cm priemer, výška 2 cm
Počet v balení: 150 ks košíčkov

Parametre produktu Košíčky na pečenie menšie - 150 ks - rôzne vzory - Smart Cook

  • Názov: Košíčky na pečenie menšie - 150 ks - rôzne vzory - Smart Cook
  • EAN: 8595663015550
  • Výrobca: Smart Cook
  • Cena: 3.24 EUR
  • :
  • :
Pozrite si všetky produkty značky
Košíčky na pečenie menšie - 150 ks - rôzne vzory - Smart Cook

Košíčky na pečenie menšie - 150 ks - rôzne vzory - Smart Cook

Podobné produkty

Ďalšie produkty od značky  

Zobraziť všetky produkty od značky