Košíčky na pečenie väčšie - 150 ks - rôzne vzory - 7 cm - Smart Cook

Košíčky na pečenie väčšie - 150 ks - rôzne vzory - 7 cm - Smart Cook

4.08 EUR

Váš obľúbený produkt, Košíčky na pečenie väčšie - 150 ks - rôzne vzory - 7 cm - Smart Cook originálne od labelu Smart Cook - tento tovar si môžete kúpiť v bombastické akcii za 4.07 EUR. Ceny sú tento týždeň stlačené na minimum. A najlepšie na tom všetkom je, že pri objednávke nad 40€ nezaplatíte ani korunu za dopravu. Už sa tešíte na svoju objednávku?.

Značka: 
SKU: 8595663006640
Do obchodu

Popis

Smart Cook

Prvotriedný Košíčky na pečenie väčšie - 150 ks - rôzne vzory - 7 cm - Smart Cook značky Smart Cook - tento tovar si môžete zaobstarať za úžasnú cenu 4.07 EUR. Ceny sú tento týždeň stlačené na minimum. Beží vám čas na BEZPLATNÚ dopravu k objednávkam v hodnote 40 EUR a viac! Záleží nám na tom, aby ste ušetrili..

Papírové cukrářské pečící košíčky na muffiny a cupcakes.

Mix dekorov a farieb papierových košíčkov - v balení je 150 ks papierových košíčkov na pečenie. Pre optimálny výsledok odporúčame piecť vo forme na muffiny.

Jednorazové papierové košíčky na muffiny a cupcakes sú vhodné na prípravu múčnikov pre deti i dospelých. Do pripravených formičiek na bábovky vyskladajte papierové košíčky. Plňte najlepšie trenými cestom, asi 1-2 cm pod okraj. Po upečení môžete cupcakes zdobiť krémom, polevou alebo poťahovať poťahovacími hmotami.

Muffiny a cupcakes môžete originálne servírovať na niekoľko poschodových etažéroch. Tento múčnik sa hodí na rôzne narodeninové, sviatočné a ďalšie party, kde môžu byť doplnkom slávnostnej torty, alebo ju môžu rovno nahradiť. Cupcakes by nemali chýbať na bohatých candy baroch. Košíčky môžete použiť aj na ukladanie hotových dezertov, ako sú nepečené zemiaky a kokosové gule pod.

Vzor či farebnosť odosielame podľa aktuálnej skladovej dostupnosti. Fotografia je ilustračná, neobsahuje všetky dostupné dekory a farby.

Rozmery: 5-7 cm priemer, výška 3 cm

Počet v balení: 150 ks košíčkov

Parametre produktu Košíčky na pečenie väčšie - 150 ks - rôzne vzory - 7 cm - Smart Cook

  • Názov: Košíčky na pečenie väčšie - 150 ks - rôzne vzory - 7 cm - Smart Cook
  • EAN: 8595663006640
  • Výrobca: Smart Cook
  • Cena: 4.07 EUR
  • :
  • :
Pozrite si všetky produkty značky
Košíčky na pečenie väčšie - 150 ks - rôzne vzory - 7 cm - Smart Cook

Košíčky na pečenie väčšie - 150 ks - rôzne vzory - 7 cm - Smart Cook

Podobné produkty

Ďalšie produkty od značky  

Zobraziť všetky produkty od značky