Kráľovská glazúra - Royal icing 900 g - FunCakes

Kráľovská glazúra - Royal icing 900 g - FunCakes

9.34 EUR

Unikátny Kráľovská glazúra - Royal icing 900 g - FunCakes od výrobcu FunCakes - tento tovar si môžete nechať poslať pri práve prebiehajúcej akcii za 9.32 EUR. V zľave ponúkame nepreberné množstvo ďalších položiek. Beží vám čas na BEZPLATNÚ dopravu k objednávkam v hodnote 40 EUR a viac! Nakupovanie na internete je tak opäť výhodnejšie ako v kamennej predajni, ktorá má vyššie náklady..

Značka: 
SKU: 8720143514173
Do obchodu

Popis

FunCakes

Jedinečná ponuka, Kráľovská glazúra - Royal icing 900 g - FunCakes od FunCakes - tento artikel čaká na vás výhodne za 9.32 EUR. Odporúčame tiež ostatné produkty z ponuky e-shopu. A najlepšie na tom všetkom je, že pri objednávke nad 40€ nezaplatíte ani korunu za dopravu. Neotáľajte s nákupom, cenu môžeme garantovať len pre túto chvíľu..

Královská glazura, vhodná na zdobení dortů, perníčků, vánočního cukroví nebo připevňování figurek.

Kráľovskú glazúrou môžete pripevňovať figúrky z modelovacích hmôt a marcipánu. Môžete jej plniť do cukrárskych sáčkov s rezanú trubičkou a zdobiť tak najlepšie obalené torty krajkovými vzormi, sušienky, perníčky, zákusky, cupcakes, čokoládou potiahnuté rezy ai. Hmota možno dofarbiť rôznymi druhmi farieb. Funguje rovnako, ako bielková poleva na perníčky.

 

Stačí pridať vodu, zamiešať a máte skvelú a chutnú kráľovskú glazúru. Ideálne na zdobenie tort, perníkov, vianočného pečiva, cookies alebo muffinky. Hmota tvrdne na vzduchu.

Hmotnosť: 900 g

 

Parametre produktu Kráľovská glazúra - Royal icing 900 g - FunCakes

  • Názov: Kráľovská glazúra - Royal icing 900 g - FunCakes
  • EAN: 8720143514173
  • Výrobca: FunCakes
  • Cena: 9.32 EUR
  • Sacharidy: 98.1 g
  • - z toho cukry: 93 g
Pozrite si všetky produkty značky
Kráľovská glazúra - Royal icing 900 g - FunCakes

Kráľovská glazúra - Royal icing 900 g - FunCakes

Podobné produkty

Ďalšie produkty od značky  

Zobraziť všetky produkty od značky