Kráľovská glazúra Royal Icing na okamžité použitie 400 g - Renshaw

Kráľovská glazúra Royal Icing na okamžité použitie 400 g - Renshaw

6.93 EUR

Diskontný Kráľovská glazúra Royal Icing na okamžité použitie 400 g - Renshaw od obľúbenej spoločnosti Renshaw - tento produkt máte na dosah ruky výhodne za 6.93 EUR. Ceny a dodacie lehoty tlačíme stále dolu. Pri objednávke nad 40 EUR od nás máte DOPRAVU ZADARMO. Nech vám ušetrené korunky urobia veľa radosti..

Značka: 
SKU: 5010301058605
Do obchodu

Popis

Renshaw

Hit poslednej doby, Kráľovská glazúra Royal Icing na okamžité použitie 400 g - Renshaw so známou značkou Renshaw - tento artikel pořizujte za úžasnú cenu 6.93 EUR. Nakupujte v našom e-shope za skvelé ceny. Stráviť minimálne 40 € a DOPRAVU ÚPLNE ZADARMO máte vo vrecku. Takýto nákup poteší vás i vašu peňaženku..

Kráľovská glazúra na zdobenie perníčkov, pripravená na okamžité použitie.

Renshaw White Royal Icing Professional (Kráľovská glazúra) je hotová pasta pripravená na použitie, ktorá je ideálna pre vytváranie zložitých tvarov, kvetov, čipiek atď.

Je ideálna na zdobenie tort, medovníkov, sušienok. Pastu možno ľahko dofarbiť.
Dokonalé písanie a dekorácie možno dosiahnuť použitím trezírovacieho sáčku a cukrárskej popisovacej špičky.

Pred použitím dobre premiešajte a zbavte pastu bubliniek vzduchu. Balenie vždy zatvárajte, aby nedošlo k vysušeniu produktu. Po otvorení výrobca deklaruje použitie počas 14 dní.

Pridaním malého množstva práškového cukru získate pevnejšiu a hustejšiu konzistenciu. Naopak, ak pridáte trochu vody alebo glycerínu, získate jemnejšiu konzistenciu.

Naozaj skvelý nový produkt od spoločnosti Renshaw - spočiatku sme boli trochu skeptickí, že už namiešaná glazúra nebude rovnaká, ako keď si ju urobíme sami z práškovej zmesi, ale kvalita je naozaj veľmi dobrá a práca s ňou je rýchla a jednoduchá! Hotová pasta umožňuje okamžité použitie všade tam, kde by ste použili klasickú kráľovskú glazúru (Royal Icing) - na zdobenie perníkov, sušienok, zákuskov, tort, na písanie jemnou špičkou alebo jednorazovým trezírovacím sáčkom.

Hmotnosť: 400 g v praktickom plastovom vedierku.

Zloženie: cukor, voda, sušená vaječné bielky, zvlhčovadlo: E422, kukuričná múka; konzervačná látka: E202, aróma; regulátor kyslosti: E330; bieliace látka E171.

Alergény: obsahuje vajíčko

Vhodné pre vegetariánov a vegánov, tento výrobok neobsahuje orechy, ale je vyrobený v továrni, ktorá tiež produkuje marcipán.

Certifikovaný Kosher a Halal

Uchovávajte na chladnom, suchom mieste - neuchovávajte v chladničke, nezmrazujte.Parametre produktu Kráľovská glazúra Royal Icing na okamžité použitie 400 g - Renshaw

  • Názov: Kráľovská glazúra Royal Icing na okamžité použitie 400 g - Renshaw
  • EAN: 5010301058605
  • Výrobca: Renshaw
  • Cena: 6.93 EUR
  • Alergény (vr. možnej krížovej kontaminácie): Vajcia
  • Výrobce deklaruje: Košer (kosher)
Pozrite si všetky produkty značky
Kráľovská glazúra Royal Icing na okamžité použitie 400 g - Renshaw

Kráľovská glazúra Royal Icing na okamžité použitie 400 g - Renshaw

Podobné produkty

Ďalšie produkty od značky  

Zobraziť všetky produkty od značky