Kráľovská glazúra Royal Icing na okamžité použitie 400 g - Renshaw

Kráľovská glazúra Royal Icing na okamžité použitie 400 g - Renshaw

5.96 EUR

Prestížny Kráľovská glazúra Royal Icing na okamžité použitie 400 g - Renshaw od populárnej značky Renshaw - tento hit ľahko nájdete vo zľavové akciu za 5.96 EUR. Ponuku e-shopu pre vás pripravuje tím odborníkov. Vyberte si tovar v celkovej hodnote nad 40 € a poštovné máte ZADARMO. Lepšie ponuku už na trhu hľadať nemusíte..

Značka: 
SKU: 0070896702197
Do obchodu

Popis

Renshaw

Toto si zamilujete: Kráľovská glazúra Royal Icing na okamžité použitie 400 g - Renshaw od populárnej značky Renshaw - tento artikel sa na vás teší v perfektnej akcii za 5.78 EUR. V našom katalógu zaradené tovar vás nesklame. Len teraz je POŠTOVNÉ ZADARMO, keď si vyberiete tovaru nad 40€. Nakúpiť a ešte ušetriť, čo si želať viac..

Kráľovská glazúra na zdobenie perníčkov, pripravená na okamžité použitie.

Renshaw White Royal Icing Professional (Kráľovská glazúra) je hotová pasta pripravená na použitie, ktorá je ideálna pre vytváranie zložitých tvarov, kvetov, čipiek atď.

Je ideálna na zdobenie tort, medovníkov, sušienok. Pastu možno ľahko dofarbiť.
Dokonalé písanie a dekorácie možno dosiahnuť použitím trezírovacieho sáčku a cukrárskej popisovacej špičky.

Pred použitím dobre premiešajte a zbavte pastu bubliniek vzduchu. Balenie vždy zatvárajte, aby nedošlo k vysušeniu produktu. Po otvorení výrobca deklaruje použitie počas 14 dní.

Pridaním malého množstva práškového cukru získate pevnejšiu a hustejšiu konzistenciu. Naopak, ak pridáte trochu vody alebo glycerínu, získate jemnejšiu konzistenciu.

Naozaj skvelý nový produkt od spoločnosti Renshaw - spočiatku sme boli trochu skeptickí, že už namiešaná glazúra nebude rovnaká, ako keď si ju urobíme sami z práškovej zmesi, ale kvalita je naozaj veľmi dobrá a práca s ňou je rýchla a jednoduchá! Hotová pasta umožňuje okamžité použitie všade tam, kde by ste použili klasickú kráľovskú glazúru (Royal Icing) - na zdobenie perníkov, sušienok, zákuskov, tort, na písanie jemnou špičkou alebo jednorazovým trezírovacím sáčkom.

Hmotnosť: 400 g v praktickom plastovom vedierku.

Zloženie: cukor, voda, sušená vaječné bielky, zvlhčovadlo: E422, kukuričná múka; konzervačná látka: E202, aróma; regulátor kyslosti: E330; bieliace látka E171.

Alergény: obsahuje vajíčko

Vhodné pre vegetariánov a vegánov, tento výrobok neobsahuje orechy, ale je vyrobený v továrni, ktorá tiež produkuje marcipán.

Certifikovaný Kosher a Halal

Uchovávajte na chladnom, suchom mieste - neuchovávajte v chladničke, nezmrazujte.Parametre produktu Kráľovská glazúra Royal Icing na okamžité použitie 400 g - Renshaw

  • Názov: Kráľovská glazúra Royal Icing na okamžité použitie 400 g - Renshaw
  • EAN: 0070896702197
  • Výrobca: Renshaw
  • Cena: 5.78 EUR
  • Alergény (vr. možnej krížovej kontaminácie): Vajcia
  • Výrobce deklaruje: Vhodné pro vegany a vegetariány, Košer (kosher), Halal (حلال)
Pozrite si všetky produkty značky
Kráľovská glazúra Royal Icing na okamžité použitie 400 g - Renshaw

Kráľovská glazúra Royal Icing na okamžité použitie 400 g - Renshaw

Podobné produkty

Ďalšie produkty od značky  

Zobraziť všetky produkty od značky