Kráľovská glazúra Super Ice na dekorácie 0

Kráľovská glazúra Super Ice na dekorácie 0,5 kg/vrecko - Laped

5.62 EUR

Váš obľúbený produkt, Kráľovská glazúra Super Ice na dekorácie 0,5 kg/vrecko - Laped s osvedčenou značkou Laped - tento artikel je tu pre vás vo výhodnej akcii za 5.24 EUR. Upozorňujeme, že ponuka má obmedzenú platnosť. Dopravné bez akéhokoľvek poplatku sa teraz vzťahuje už na objednávky v minimálnej hodnote 40 euro. Zaraďte sa k spokojným klientom..

Značka: 
SKU: 8595628811722
Do obchodu

Popis

Laped

Špičkový tovar, Kráľovská glazúra Super Ice na dekorácie 0,5 kg/vrecko - Laped od kvalitného výrobcu Laped - tento tovar si môžete zakúpiť v neopakovateľnej akcii za 5.24 EUR. Naše výhodné ponuky čakajú práve na vás. NEPLAŤTE dopravné a balné, ponuka platí pre objednávky v hodnote nad 40 eur. Neplaťte inde viac než musíte..

Kráľovská glazúra vhodná na zdobenie tort alebo pripevňovanie figúrok na tortu.

Kráľovská glazúra vhodná na zdobenie tort alebo pripevňovanie figúrok na tortu.

Kráľovskou glazúrou môžete pripevňovať figúrky z modelovacích hmôt a marcipánu. Môžete ich plniť do cukrárskych sáčkov s rezanou trubičkou a zdobiť tak najlepšie poťahované torty krajkovými vzormi, sušienky, perníčky, zákusky, cupcakes, čokoládou potiahnuté rezy a iné. Hmotu  možno dofarbiť rôznymi druhmi farieb. Funguje rovnako, ako bielková poleva na perníčky.

Hotová zmes Kráľovská glazúra za studena Super Ice (instantná bielková glazúra) je ideálna na: zhotovenie cukrových dekorácií, pre jemné dokončovacie práce pomocou trezírovacieho vrecka, tzv. krajkové zdobenie na poťahovacích hmotách (svadobné torty), na perníčkoch, tvrdom pečive a predovšetkým pri výrobe farebných kvetov.

Glazúra je jedlá, snehovo biela a možno ju podľa potrieb farbiť. Zmes výborne absorbuje rôzne typy farieb. Neobsahuje čerstvý bielok, a preto nehrozí riziko bakteriologickej kontaminácie alebo salmonely.

Návod na použitie: Na 1 kg Super Ice pridáme 140 gramov studenej vody. Všetko spracujeme šľahačom po dobu 2 minút na maximálny počet otáčok. (Pre redšiu glazúru je možné zvýšiť dávkovanie vody).

Zloženie: trstinový cukor, ryžový škrob, rastlinné pšeničnej bielkoviny, regulátor kyslosti, E336 stabilizátor E466.

Obsahuje alergény: lepok a laktózu.

Hmotnosť vrecka: 0,5 kg

Parametre produktu Kráľovská glazúra Super Ice na dekorácie 0,5 kg/vrecko - Laped

  • Názov: Kráľovská glazúra Super Ice na dekorácie 0,5 kg/vrecko - Laped
  • EAN: 8595628811722
  • Výrobca: Laped
  • Cena: 5.24 EUR
  • Distribuce: SK
  • :
Pozrite si všetky produkty značky
Kráľovská glazúra Super Ice na dekorácie 0

Kráľovská glazúra Super Ice na dekorácie 0,5 kg/vrecko - Laped

Podobné produkty

Ďalšie produkty od značky  

Zobraziť všetky produkty od značky