Kráľovská glazúra Super Ice na dekorácie 10 kg - Laped

Kráľovská glazúra Super Ice na dekorácie 10 kg - Laped

86.73 EUR

Dnes sme vybrali: Kráľovská glazúra Super Ice na dekorácie 10 kg - Laped s osvedčenou značkou Laped - tento artikel nakupujte vo zľavové akciu za 78.52 EUR. V zľave ponúkame nepreberné množstvo ďalších položiek. Vyberte si tovar v celkovej hodnote nad 40 € a poštovné máte ZADARMO. Nech vám ušetrené korunky urobia veľa radosti..

Značka: 
SKU: 8595628811722
Do obchodu

Popis

Laped

Len pre obmedzený počet zákazníkov je tu Kráľovská glazúra Super Ice na dekorácie 10 kg - Laped čo nám dodáva Laped - tento artikel neprepásnite za úžasnú cenu 76.21 EUR. Čakáme, že táto ponuka sa zaradí k našim bestsellerom. Beží vám čas na BEZPLATNÚ dopravu k objednávkam v hodnote 40 EUR a viac! Neplaťte inde viac než musíte..

Kráľvská glazúra vhodná na zdobenie tort alebo pripevňovanie figúrok na tortu.

Kráľovskou glazúrou môžete pripevňovať figúrky z modelovacích hmôt a marcipánu. Môžete ich plniť do cukrárskych sáčkov s rezanou trubičkou a zdobiť tak najlepšie poťahované torty krajkovými vzormi, sušienky, perníčky, zákusky, cupcakes, čokoládou potiahnuté rezy a iné. Hmotu  možno dofarbiť rôznymi druhmi farieb. Funguje rovnako, ako bielková poleva na perníčky.

Hotová zmes Kráľovská glazúra za studena Super Ice (instantná bielková glazúra) je ideálna na: zhotovenie cukrových dekorácií, pre jemné dokončovacie práce pomocou trezírovacieho vrecka, tzv. krajkové zdobenie na poťahovacích hmotách (svadobné torty), na perníčkoch, tvrdom pečive a predovšetkým pri výrobe farebných kvetov.

Glazúra je jedlá, snehovo biela a možno ju podľa potrieb farbiť. Zmes výborne absorbuje rôzne typy farieb. Neobsahuje čerstvý bielok, a preto nehrozí riziko bakteriologickej kontaminácie alebo salmonely.

Návod na použitie: Na 1 kg Super Ice pridáme 140 gramov studenej vody. Všetko spracujeme šľahačom po dobu 2 minút na maximálny počet otáčok. (Pre redšiu glazúru je možné zvýšiť dávkovanie vody).

Zloženie: trstinový cukor, ryžový škrob, rastlinné pšeničnej bielkoviny, regulátor kyslosti, E336 stabilizátor E466.

Obsahuje alergény: lepok a laktózu.

Parametre produktu Kráľovská glazúra Super Ice na dekorácie 10 kg - Laped

  • Názov: Kráľovská glazúra Super Ice na dekorácie 10 kg - Laped
  • EAN: 8595628811722
  • Výrobca: Laped
  • Cena: 76.21 EUR
  • Distribuce: SK
  • :
Pozrite si všetky produkty značky
Kráľovská glazúra Super Ice na dekorácie 10 kg - Laped

Kráľovská glazúra Super Ice na dekorácie 10 kg - Laped

Podobné produkty

Ďalšie produkty od značky  

Zobraziť všetky produkty od značky