Krimpovacie kliešte otvorená mušľa hladká (sada 2 veľkosti) - PME

Krimpovacie kliešte otvorená mušľa hladká (sada 2 veľkosti) - PME

7.11 EUR

Unikátny Krimpovacie kliešte otvorená mušľa hladká (sada 2 veľkosti) - PME od obľúbeného výrobcu PME - tento tovar si môžete nechať doručiť s neuveriteľnou zľavou za 6.75 EUR. V našom katalógu zaradené tovar vás nesklame. DOPRAVA ZADARMO teraz aj bez špeciálneho kupónu, stačí nakúpiť za viac ako 40 euro. Urobte si radosť..

Značka: 
SKU: 
Do obchodu

Popis

PME

Príjemné pocity nadväzujúci Krimpovacie kliešte otvorená mušľa hladká (sada 2 veľkosti) - PME od výrobcu PME - tento artikel objednávajte za skvelú cenu 6.55 EUR. Poskytujeme vám príjemný nákup z vášho počítača, tabletu či smartphonu. Vyberte si tovar v celkovej hodnote nad 40 € a poštovné máte ZADARMO. Neplaťte inde viac než musíte..

Krimpovacie kliešte otvorená mušľa hladká (sada 2 veľkosti) Open Scallop

Modelovacie kliešte sú určené na vytváranie dekoratívnych efektov na poťahovaných tortách a ďalších zákuskoch. Ozdobné ryhy môžete vytvoriť aj na cupcakes a ďalších poťahovaných dezertoch.

Kliešťami môžete ďalej tvarovať mašle a stuhy, ktorými olemujete obvod torty alebo nimi ozdobíte hrany torty. Tvarovať môžete aj jemné detaily, napríklad na odevoch postavičiek alebo na dekoratívnych modelovaných kvetoch.

Set dvoch veľkostí krimpovacích klieští. S krimpovacím kliešťami môžete tvarovať a vyštípávať rôzne tvary. Pomocou klieštikov na opracovanie fondánu môžete ľahko vytlačiť opakujúce sa vzory do fondánu, poťahovacej hmoty alebo rolovaného marcipánu.

Parametre produktu Krimpovacie kliešte otvorená mušľa hladká (sada 2 veľkosti) - PME

  • Názov: Krimpovacie kliešte otvorená mušľa hladká (sada 2 veľkosti) - PME
  • EAN:
  • Výrobca: PME
  • Cena: 6.55 EUR
  • :
  • :
Pozrite si všetky produkty značky
Krimpovacie kliešte otvorená mušľa hladká (sada 2 veľkosti) - PME

Krimpovacie kliešte otvorená mušľa hladká (sada 2 veľkosti) - PME

Podobné produkty

Ďalšie produkty od značky  

Zobraziť všetky produkty od značky