Krimpovacie kliešte Otvorená mušľa rovná - PME

Krimpovacie kliešte Otvorená mušľa rovná - PME

3.32 EUR

Exkluzívny Krimpovacie kliešte Otvorená mušľa rovná - PME od výrobcu PME - tento produkt doručujeme za perfektnú cenu 3.15 EUR. V zľave ponúkame nepreberné množstvo ďalších položiek. A to ešte nie je všetko, dopravu za vás hradí e-shop, keď hodnota vášho košíka presiahne 40 EUR. Záleží nám na tom, aby ste ušetrili..

Značka: 
SKU: 
Do obchodu

Popis

PME

Váš obľúbený produkt, Krimpovacie kliešte Otvorená mušľa rovná - PME od originálneho výrobcu PME - tento produkt obchodujeme po zľave za 3.06 EUR. Výhodné ceny máme pre všetkých zákazníkov. Ak sa vám páči bezplatné poštovné, skontrolujte, že objednávate za viac ako 40€. Neotáľajte s nákupom, cenu môžeme garantovať len pre túto chvíľu..

Modelovacie kliešte Otvorená mušľa pomôžu cukrárom vytvoriť dokonalé dekoratívne prvky na poťahovaných tortách a zákuskoch.

Modelovacie kliešte sú určené na vytváranie dekoratívnych efektov na obalených tortách a ďalších zákuskoch. Ozdobné ryhy môžete vytvoriť aj na cupcakes a ďalších poťahovaných dezertoch.

Kliešťami môžete ďalej tvarovať mašle a stuhy, ktorými olemujete obvod torty alebo nimi ozdobíte hrany torty. Tvarovať môžete aj jemné detaily, napríklad na odevoch postavičiek alebo na dekoratívnych modelovaných kvetoch.

Veľkosť: 19mm

Použitie: Čierny krúžok posuňte pozdĺž klieští, až kým nezískate požad

Parametre produktu Krimpovacie kliešte Otvorená mušľa rovná - PME

  • Názov: Krimpovacie kliešte Otvorená mušľa rovná - PME
  • EAN:
  • Výrobca: PME
  • Cena: 3.06 EUR
  • :
  • :
Pozrite si všetky produkty značky
Krimpovacie kliešte Otvorená mušľa rovná - PME

Krimpovacie kliešte Otvorená mušľa rovná - PME

Podobné produkty

Ďalšie produkty od značky  

Zobraziť všetky produkty od značky