Krimpovacie kliešte vlnkovka hladká (sada 2 veľkosti) - PME

Krimpovacie kliešte vlnkovka hladká (sada 2 veľkosti) - PME

6.61 EUR

Výnimočný tovar, Krimpovacie kliešte vlnkovka hladká (sada 2 veľkosti) - PME od populárneho výrobcu PME - tento hit zoženiete za mimoriadne nízku cenu 6.75 EUR. Nákup cez nás znamená istotu dobré ceny. Beží vám čas na BEZPLATNÚ dopravu k objednávkam v hodnote 40 EUR a viac! Už sme vás presvedčili, že toto musíte mať?.

Značka: 
SKU: 
Do obchodu

Popis

PME

Hit poslednej doby, Krimpovacie kliešte vlnkovka hladká (sada 2 veľkosti) - PME od firmy PME - tento tovar si môžete objednať za vynikajúcu cenu 6.55 EUR. Ponuku e-shopu pre vás pripravuje tím odborníkov. Dopravné bez akéhokoľvek poplatku sa teraz vzťahuje už na objednávky v minimálnej hodnote 40 euro. Už sa tešíte na svoju objednávku?.

Krimpovacie kliešte vlnkovka hladká na vytváranie efektov na poťahovaných tortách a zákuskoch. S krimpovacím kliešťami môžete tvarovať a vyštípávat rôzne tvary.

Modelovacie kliešte sú určené na vytváranie dekoratívnych efektov na obalených tortách a ďalších zákuskoch. Ozdobné ryhy môžete vytvoriť aj na cupcakes a ďalších poťahovaných dezertoch.

Kliešťami môžete ďalej tvarovať mašle a stuhy, ktorými olemujete obvod torty alebo nimi ozdobíte hrany torty. Tvarovať môžete aj jemné detaily, napríklad na odevoch postavičiek alebo na dekoratívnych modelovaných kvetoch.

Modelovacie kliešte sú určené na vytváranie dekoratívnych efektov na obalených tortách a ďalších zákuskoch. Ozdobné ryhy môžete vykonávať aj na cupcakes a ďalšie obalené dezerty. Kliešťami môžete ďalej tvarovať mašle a stuhy, ktorými olemujete obvod

Parametre produktu Krimpovacie kliešte vlnkovka hladká (sada 2 veľkosti) - PME

  • Názov: Krimpovacie kliešte vlnkovka hladká (sada 2 veľkosti) - PME
  • EAN:
  • Výrobca: PME
  • Cena: 6.55 EUR
  • :
  • :
Pozrite si všetky produkty značky
Krimpovacie kliešte vlnkovka hladká (sada 2 veľkosti) - PME

Krimpovacie kliešte vlnkovka hladká (sada 2 veľkosti) - PME

Podobné produkty

Ďalšie produkty od značky  

Zobraziť všetky produkty od značky