Kruh hladký č.12 pr. 30 cm - Wilton

Kruh hladký č.12 pr. 30 cm - Wilton

7.16 EUR

Len pre obmedzený počet zákazníkov je tu Kruh hladký č.12 pr. 30 cm - Wilton s trendy značkou Wilton - tento tovar si môžete nechať dodať po zľave za 7.31 EUR. Pozrite sa tiež na ďalšie položky zo širokého katalógu. NEPLAŤTE dopravné a balné, ponuka platí pre objednávky v hodnote nad 40 eur. Urobte si radosť..

Značka: 
SKU: 
Do obchodu

Popis

Wilton

Jasný hit, Kruh hladký č.12 pr. 30 cm - Wilton od producenta Wilton - tento tovar si môžete nechať doručiť vo výpredajové akciu za 7.09 EUR. Konkurenciu sledujeme nonstop, aby sme vám ponúkli lepšie ceny. Máte radi DOPRAVU, ktorú za vás zaplatí e-shop? Stačí nakúpiť nad 40 € a je vaša. Neplaťte inde viac než musíte..

Separačné plato s hladkým okrajom - kruh hladký priemer 30 cm.

Zaraďujeme - tzn. postupne dopĺňame separačné platá s hladkým okrajom. Každý tento výrobok je určený na opakované použitie, a aj z toho dôvodu je vyrobený z masívneho bieleho plastu. Každé plato je na spodnej strane vybavené štyrmi hrotmi, ktoré slúžia na nasadenie tortových stĺpov alebo ako nožičky tácky na jednotlivé torty. Ilustračné foto znázorňuje sortiment a veľkosti týchto druhov výrobku. Každý konkrétny rozmer je uvedený v názve výrobku a určuje priemer tácky.

Po použití výrobok umyte voParametre produktu Kruh hladký č.12 pr. 30 cm - Wilton

  • Názov: Kruh hladký č.12 pr. 30 cm - Wilton
  • EAN:
  • Výrobca: Wilton
  • Cena: 7.09 EUR
  • :
  • :
Pozrite si všetky produkty značky
Kruh hladký č.12 pr. 30 cm - Wilton

Kruh hladký č.12 pr. 30 cm - Wilton

Podobné produkty

Ďalšie produkty od značky  

Zobraziť všetky produkty od značky