Kruh hladký  č.14 pr. 35cm - Wilton

Kruh hladký č.14 pr. 35cm - Wilton

9.19 EUR

Kvalitný Kruh hladký č.14 pr. 35cm - Wilton obľúbenej značky Wilton - tento produkt kúpite pri časovo obmedzenej akcii za 8.73 EUR. Pozor, počet kusov na sklade môže byť u akčného tovaru obmedzený, zaistite si svoj kus včas. A najlepšie na tom všetkom je, že pri objednávke nad 40€ nezaplatíte ani korunu za dopravu. Urobte si radosť..

Značka: 
SKU: 
Do obchodu

Popis

Wilton

Tradičný bestseller, Kruh hladký č.14 pr. 35cm - Wilton od známej značky Wilton - tento tovar si môžete objednať takmer zadarmo za 8.48 EUR. Vyberať tovar v akcii môžete z pohodlia vášho domova. Dopravné bez akéhokoľvek poplatku sa teraz vzťahuje už na objednávky v minimálnej hodnote 40 euro. Jasná úspora a k tomu spokojnosť z nákupu, nie je prečo váhať..

Zařazujeme - tzn. postupně doplňujeme separační plata i s hladkým okrajem. Každý tento výrobek je určen pro opakované použití a i z toho důvodu je vyroben z masivního bílého plastu. Každé plato je na spodní straně opatřeno čtyřmi hroty, které slouží k nasazení dortových sloupů nebo jako nožičky tácu pro jednotlivý dortík. Ilustrační foto znázorňuje sortiment a velikosti těchto typů výrobku. Každý konkrétní rozměr je uveden v názvu výrobku a určuje průměr tácu. Po použití výrobek vymejete ve vodě se saponátem a otřete papírovou utěrkou.

Cena za 1ks

Parametre produktu Kruh hladký č.14 pr. 35cm - Wilton

  • Názov: Kruh hladký č.14 pr. 35cm - Wilton
  • EAN:
  • Výrobca: Wilton
  • Cena: 8.48 EUR
  • :
  • :
Pozrite si všetky produkty značky
Kruh hladký  č.14 pr. 35cm - Wilton

Kruh hladký č.14 pr. 35cm - Wilton

Podobné produkty

Ďalšie produkty od značky  

Zobraziť všetky produkty od značky