Kvetina na pierku 4 ks

Kvetina na pierku 4 ks, margaréta, astra, sedmokráska (Piestový vypichovač) - Smart Cook

7.25 EUR

Trhom osvedčený produkt, Kvetina na pierku 4 ks, margaréta, astra, sedmokráska (Piestový vypichovač) - Smart Cook s trendy značkou Smart Cook - tento tovar si môžete objednať vo výpredajové akciu za 7.02 EUR. U nás nakúpite vždy kvalitný tovar za bombastické ceny. DOPRAVA ZADARMO teraz aj bez špeciálneho kupónu, stačí nakúpiť za viac ako 40 euro. Sme si istí, že toto ocení každý zákazník..

Značka: 
SKU: 8595249152235
Do obchodu

Popis

Smart Cook

Váš obľúbený produkt, Kvetina na pierku 4 ks, margaréta, astra, sedmokráska (Piestový vypichovač) - Smart Cook od známeho výrobcu Smart Cook - tento tovar si môžete zakúpiť s výnimočnou zľavou za 7.02 EUR. Ponuku e-shopu pre vás pripravuje tím odborníkov. Vyberte si tovar v celkovej hodnote nad 40 € a poštovné máte ZADARMO. Nakúpiť a ešte ušetriť, čo si želať viac..

Sada piestových vypichovačov v štyroch tvaroch - od sedmokrásky, cez margarétku až po astru.

Sadou vypichovačov vytvoríte niekoľko veľkostí kvetov. Vykrojené tvary z modelovacích a poťahovacích hmôt ľahko vyberiete z vypichovača pomocou vytlačovača. Kvety môžete ďalej tvarovať a zaobľovať pomocou špicatých alebo guľatých kostíc. Na vyschnutie používajte špeciálne mištičky alebo vložku na vajcia.

Kvetinami zdobte torty, cupcakes a ďalšie zákusky. Najviac sa kvety vynímajú na poťahovaných tortách. Na farbenie kvetín z modelovacích a poťahovacích hmôt používajte gélové alebo tekuté farby. Ak si želáte kvety oživiť žiarivým efektom, zvoľte prachové perleťové farby.

Použitie: orežte potrebný tvar podľa vykrajovátka na pieste. Potom stlačte piest na otlačenie štruktúry. Ďalšie stlačenie piestu uvoľní vami vytvorený tvar von z vypichovača.
Rozmery: 13, 20, 27, 35 mm.

Parametre produktu Kvetina na pierku 4 ks, margaréta, astra, sedmokráska (Piestový vypichovač) - Smart Cook

  • Názov: Kvetina na pierku 4 ks, margaréta, astra, sedmokráska (Piestový vypichovač) - Smart Cook
  • EAN: 8595249152235
  • Výrobca: Smart Cook
  • Cena: 7.02 EUR
  • Distribuce: SK
  • :
Pozrite si všetky produkty značky
Kvetina na pierku 4 ks

Kvetina na pierku 4 ks, margaréta, astra, sedmokráska (Piestový vypichovač) - Smart Cook

Podobné produkty

Ďalšie produkty od značky  

Zobraziť všetky produkty od značky