Kvetina na pierku 4 ks

Kvetina na pierku 4 ks, margaréta, astra, sedmokráska (Piestový vypichovač) - Smart Cook

7.83 EUR

V akcii je len tu Kvetina na pierku 4 ks, margaréta, astra, sedmokráska (Piestový vypichovač) - Smart Cook populárneho výrobcu Smart Cook - tento produkt dodávame výhodne za 7.83 EUR. Poskytujeme vám príjemný nákup z vášho počítača, tabletu či smartphonu. Stačí naplniť košík tovarom nad 40 euro a dopravu NEPLATÍTE. Neotáľajte s nákupom, cenu môžeme garantovať len pre túto chvíľu..

Značka: 
SKU: 8595249152235
Do obchodu

Popis

Smart Cook

V akcii je Kvetina na pierku 4 ks, margaréta, astra, sedmokráska (Piestový vypichovač) - Smart Cook populárneho výrobcu Smart Cook - tento artikel neprepásnite za vynikajúcu cenu 7.83 EUR. Upozorňujeme, že ponuka má obmedzenú platnosť. Máte radi DOPRAVU, ktorú za vás zaplatí e-shop? Stačí nakúpiť nad 40 € a je vaša. Neplaťte inde viac než musíte..

Sada piestových vypichovačov v štyroch tvaroch - od sedmokrásky, cez margarétku až po astru.

Sadou vypichovačov vytvoríte niekoľko veľkostí kvetov. Vykrojené tvary z modelovacích a poťahovacích hmôt ľahko vyberiete z vypichovača pomocou vytlačovača. Kvety môžete ďalej tvarovať a zaobľovať pomocou špicatých alebo guľatých kostíc. Na vyschnutie používajte špeciálne mištičky alebo vložku na vajcia.

Kvetinami zdobte torty, cupcakes a ďalšie zákusky. Najviac sa kvety vynímajú na poťahovaných tortách. Na farbenie kvetín z modelovacích a poťahovacích hmôt používajte gélové alebo tekuté farby. Ak si želáte kvety oživiť žiarivým efektom, zvoľte prachové perleťové farby.

Použitie: orežte potrebný tvar podľa vykrajovátka na pieste. Potom stlačte piest na otlačenie štruktúry. Ďalšie stlačenie piestu uvoľní vami vytvorený tvar von z vypichovača.
Rozmery: 13, 20, 27, 35 mm.

Parametre produktu Kvetina na pierku 4 ks, margaréta, astra, sedmokráska (Piestový vypichovač) - Smart Cook

  • Názov: Kvetina na pierku 4 ks, margaréta, astra, sedmokráska (Piestový vypichovač) - Smart Cook
  • EAN: 8595249152235
  • Výrobca: Smart Cook
  • Cena: 7.83 EUR
  • Distribuce: SK
  • :
Pozrite si všetky produkty značky
Kvetina na pierku 4 ks

Kvetina na pierku 4 ks, margaréta, astra, sedmokráska (Piestový vypichovač) - Smart Cook

Podobné produkty

Ďalšie produkty od značky  

Zobraziť všetky produkty od značky