Labková patrola - Paw Patrol Skye (ružová) - marcipánová figúrka - Frischmann

3.81 EUR

Trhom osvedčený produkt, Labková patrola - Paw Patrol Skye (ružová) - marcipánová figúrka - Frischmann s akostnou značkou Frischmann - tento produkt predávame v bombastické akcii za 3.78 EUR. V zľave ponúkame nepreberné množstvo ďalších položiek. Pri objednávke nad 40 EUR od nás máte DOPRAVU ZADARMO. Nakúpiť a ešte ušetriť, čo si želať viac..

Značka: 
SKU: 
Do obchodu

Popis

Frischmann

Dnes je tu pre vás Labková patrola - Paw Patrol Skye (ružová) - marcipánová figúrka - Frischmann od kvalitnej značky Frischmann - tento artikel musíte mať s úžasnou cenovkou 3.78 EUR. Upozorňujeme, že ponuka má obmedzenú platnosť. Populárny ponuka sa vrátila, balné a poštovné nehradíte už u objednávok nad 40 EUR. Záleží nám na tom, aby ste ušetrili..

Marcipánová pochúťka v podobe Skye z Labkovej patroly. Vhodná ako sladký darček alebo jedlá dekorácia na tortuRučne modelová marcipánová figúrka Skye z Labkovej patroly má prirodzene mandľovú chuť a vôňu. Výborne Parametre produktu Labková patrola - Paw Patrol Skye (ružová) - marcipánová figúrka - Frischmann

  • Názov: Labková patrola - Paw Patrol Skye (ružová) - marcipánová figúrka - Frischmann
  • EAN:
  • Výrobca: Frischmann
  • Cena: 3.78 EUR
  • Energetická hodnota: 453 kcal
  • Tuky: 19.3 g
Pozrite si všetky produkty značky

Labková patrola - Paw Patrol Skye (ružová) - marcipánová figúrka - Frischmann

Podobné produkty

Ďalšie produkty od značky  

Zobraziť všetky produkty od značky