Lactorex - zlepšující přípravek na běžné i jemné pečivo - 25 kg - Zeelandia

141.47 EUR

Vaše možnosti obohacujúce Lactorex - zlepšující přípravek na běžné i jemné pečivo - 25 kg - Zeelandia od kvalitného výrobcu Zeelandia - tento hit môžete získať výhodne za 135.25 EUR. U nás nakúpite vždy kvalitný tovar za bombastické ceny. DOPRAVA ZADARMO teraz aj bez špeciálneho kupónu, stačí nakúpiť za viac ako 40 euro. Vy tak neplatíte nič naviac!.

Značka: 
SKU: 
Do obchodu

Popis

Zeelandia

Z rebríčka najpredávanejších tovarov pochádza Lactorex - zlepšující přípravek na běžné i jemné pečivo - 25 kg - Zeelandia od popredného výrobcu Zeelandia - tento artikel neprepásnite v časovej obmedzenej zľave za 135.25 EUR. Počet kusov na zákazníka môže byť obmedzený. DOPRAVA ZADARMO teraz aj bez špeciálneho kupónu, stačí nakúpiť za viac ako 40 euro. Vy tak neplatíte nič naviac!.

Vaše rohlíčky budou chutné i další dny...

Univerzální zlepšující přípravek na běžné i jemné pečivo, tolerance kynutí, prodloužená trvanlivost pečiva, pro malé i průmyslové pekárny.

Jeden z mnoha tzv. zlepšujících přípravků do pečiva. Podporuje kynutí, zlepšuje chuť a zvyšuje trvanlivost pečiva. Obvykle přidáváme 1 lžičku přípravku na cca 500 g mouky.

Dávkování: do 3%

 

 

Parametre produktu Lactorex - zlepšující přípravek na běžné i jemné pečivo - 25 kg - Zeelandia

  • Názov: Lactorex - zlepšující přípravek na běžné i jemné pečivo - 25 kg - Zeelandia
  • EAN:
  • Výrobca: Zeelandia
  • Cena: 135.25 EUR
  • :
  • :
Pozrite si všetky produkty značky

Lactorex - zlepšující přípravek na běžné i jemné pečivo - 25 kg - Zeelandia

Podobné produkty

Ďalšie produkty od značky  

Zobraziť všetky produkty od značky