Ľalie (Lilly) - Patchwork Cutters

Ľalie (Lilly) - Patchwork Cutters

8.5 EUR

Váš obľúbený produkt, Ľalie (Lilly) - Patchwork Cutters od obľúbenej značky Patchwork Cutters - tento produkt posielame s neuveriteľnou zľavou za 8.17 EUR. Ponúkame najlepší pomer cena výkon. Populárny ponuka sa vrátila, balné a poštovné nehradíte už u objednávok nad 40 EUR. Neplaťte inde viac než musíte..

SKU: 
Do obchodu

Popis

Patchwork Cutters

Prvotriedný Ľalie (Lilly) - Patchwork Cutters od výrobcu Patchwork Cutters - tento tovar si môžete nechať dodať v akcii za 7.93 EUR. Upozorňujeme, že ponuka má obmedzenú platnosť. A najlepšie na tom všetkom je, že pri objednávke nad 40€ nezaplatíte ani korunu za dopravu. Nakupovanie na internete je tak opäť výhodnejšie ako v kamennej predajni, ktorá má vyššie náklady..

Plastový vypichovač na modelovaciu hmotu v tvare ľalií.

Kvetinovým vzorom ľalií môžete zdobiť slávnostné romantické poťahované torty. Kvety vypichujte z modelovacích aj poťahovacích hmôt, ktoré môžete ďalej dofarbovať tekutými a gélovými farbami. Na  tieňovanie alebo odlesky použite prachové farby. Na pripevnenie na povrch torty použite jedlé lepidlo alebo kráľovskú glazúru. Kvetinami môžete zdobiť aj obalené cucpakes alebo torty s prírodnou tematikou.

Tieto vypichovače sú vhodné na všetky druhy materiálov ako napr. sušienkové cestá, cukrpasty, fondán, White Parametre produktu Ľalie (Lilly) - Patchwork Cutters

  • Názov: Ľalie (Lilly) - Patchwork Cutters
  • EAN:
  • Výrobca: Patchwork Cutters
  • Cena: 7.93 EUR
  • :
  • :
Pozrite si všetky produkty značky
Ľalie (Lilly) - Patchwork Cutters

Ľalie (Lilly) - Patchwork Cutters

Podobné produkty

Ďalšie produkty od značky  

Zobraziť všetky produkty od značky