Lampión šťastia - Srdce červené 33x83x90 cm - PartyDeco

1.23 EUR

Akostný Lampión šťastia - Srdce červené 33x83x90 cm - PartyDeco od známej značky PartyDeco - tento hit môžete zaobstarať takmer zadarmo za 1.22 EUR. Čakáme, že táto ponuka sa zaradí k našim bestsellerom. A to ešte nie je všetko, dopravu za vás hradí e-shop, keď hodnota vášho košíka presiahne 40 EUR. Už sme vás presvedčili, že toto musíte mať?.

Značka: 
SKU: 5901157458377
Do obchodu

Popis

PARTYDECO

Veľmi žiadaný produkt, Lampión šťastia - Srdce červené 33x83x90 cm - PartyDeco značky PartyDeco - tento hit môžete zohnať extra výhodne za 1.22 EUR. Ceny sú tento týždeň stlačené na minimum. Stráviť minimálne 40 € a DOPRAVU ÚPLNE ZADARMO máte vo vrecku. Ak budete spokojní, odporučte nás prosím svojim známym..

Lampión šťastia - Srdce ČERVENÉ 33x83x90 cm - Svadba / Valentín

Atraktívne lietajúci lampión

Lampióny šťastia majú svoj pôvod v Číne, kde už okolo roku 100 n.l. slúžili ako prostriedok na informovanie jednotiek armády o postavení nepriateľa. Lietajúce lampióny začali postupne využívať aj miestni ľudia, a to pri komunikácii s bohmi. Vypustením lampiónu sa zbavovali hriechov a  všetkých starostí a verili, že v budúcnosti bude ich život naplnený šťastím a bohatstvom. Niet divu, že si tento čarovný rituál získal veľkú obľubu aj u nás. Takže vyberte tú správnu farbu, napíšte na lampión svoje priania a pošlite ich k nebesiam!

Lampióny šťastia môžete vypúšťať pri najrôznejších príležitostiach a oslavách, ako sú narodeniny, svadby, firemné večierky, festivaly a výročia. Lietajúci lampión sa postará o poriadnu romantiku aj na svätého Valentína. A určite naň nezabudnite ani pri novoročných oslavách! Skrátka, na splnenie našich prianí je správny čas kedykoľvek.

Lietajúce lampióny sú vyrobené z ryžového papiera, ktorý je uchytený k bambusovej obruči. Obruč je do kríža vypletená drôtikom, uprostred ktorého sa nachádza pútko pre uchytenie horáka. Lampión šťastia sa vznáša na báze teplovzdušného balóna. Po zapálení horáka sa lampión naplní horúcim vzduchom a vznesie sa nahor. Doba letu je cca 20 minút a môže vystúpiť až do výšky jedného kilometra. Podrobný slovenský návod na použitie vrátane bezpečnostných pokynov je súčasťou každého balen

Parametre produktu Lampión šťastia - Srdce červené 33x83x90 cm - PartyDeco

  • Názov: Lampión šťastia - Srdce červené 33x83x90 cm - PartyDeco
  • EAN: 5901157458377
  • Výrobca: PartyDeco
  • Cena: 1.22 EUR
  • Distribuce: SK
  • :
Pozrite si všetky produkty značky

Lampión šťastia - Srdce červené 33x83x90 cm - PartyDeco

Podobné produkty

Ďalšie produkty od značky  

Zobraziť všetky produkty od značky