LED svetelný balónik - LEDBOBO

LED svetelný balónik - LEDBOBO

4.44 EUR

Trendy LED svetelný balónik - LEDBOBO od top značky LEDBOBO - tento hit môžete zohnať pri časovo obmedzenej akcii za 4.45 EUR. Ceny sú tento týždeň stlačené na minimum. Populárny ponuka sa vrátila, balné a poštovné nehradíte už u objednávok nad 40 EUR. Nakúpiť a ešte ušetriť, čo si želať viac..

Značka: 
SKU: 5902973109658
Do obchodu

Popis

LEDBOBO

V akcii je práve teraz LED svetelný balónik - LEDBOBO obľúbenej značky LEDBOBO - tento hit môžete získať s výnimočnou zľavou za 4.45 EUR. U nás nakúpite vždy kvalitný tovar za bombastické ceny. Beží vám čas na BEZPLATNÚ dopravu k objednávkam v hodnote 40 EUR a viac! No a to sa jednoducho oplatí..

LED svetelný balónik

Ku krásnej a romantickej atmosfére patria aj jedinečné dekorácie. Ozdobte miestnosť pomocou veľkých balónikov, po západe slnka ich zopnite a okolo vás sa rozžiari niekoľko jemných, farebných svetielok.

Prepínaním tlačidla volíte 3 druhy režimu svietenia (2 dva druhy blikania a 1x konštantné svetlo) Svetelný LED balónik má hneď 30 svetelných bodov, ktoré svieti viacfarebnými svetlami. Veľký balón jednoducho postavíte, kam vás napadne, môžete s ním ozdobiť ako miestnosti, tak vonkajšie priestory. Latexový balón obopína tenký drôtik, ktorý sa po zopnutí rozžiari. Balónik je transparentný, vyniknú tak iba krásne svetielka. Balónik tak vytvorí dojem roztomilej bubliny či žiariaceho ohňostroja (záleží na intenzite okolitého osvetlenia).

Svetelný LED balónik sa hodí nielen na svadbu, ale aj na luxusné párty, oslavu okrúhlych narodenín aj silvestrovskú oslavu. Originálny balónik totiž musí svietiť na každý dôležitý krok vo vašom živote.

Obsah balenia: 1 x balónik, 1 x LED svetielka na drôtiku - 30 ks, 1 x plastová trubica, 1 x plastový farebný držiak

Rozmery: balónik 53 cm. Dĺžka ľahkého reťazca: 3 metre
Batérie: 3 x AA (batérie nie sú súčasťou balenia)

Parametre produktu LED svetelný balónik - LEDBOBO

  • Názov: LED svetelný balónik - LEDBOBO
  • EAN: 5902973109658
  • Výrobca: LEDBOBO
  • Cena: 4.45 EUR
  • :
  • :
Pozrite si všetky produkty značky
LED svetelný balónik - LEDBOBO

LED svetelný balónik - LEDBOBO

Podobné produkty

Ďalšie produkty od značky  

Zobraziť všetky produkty od značky