Lepiaci gél - Piping gel 325 g - PME

Lepiaci gél - Piping gel 325 g - PME

5.94 EUR

V akcii je len tu Lepiaci gél - Piping gel 325 g - PME od producenta PME - tento produkt posielame v bombastické akcii za 6.07 EUR. Nakupujte v našom e-shope za skvelé ceny. Máte radi DOPRAVU, ktorú za vás zaplatí e-shop? Stačí nakúpiť nad 40 € a je vaša. Želáme vám príjemné nakupovanie..

Značka: 
SKU: 5060281185679
Do obchodu

Popis

PME

Práve je za dobrú cenu Lepiaci gél - Piping gel 325 g - PME od PME - tento tovar si môžete objednať za vynikajúcu cenu 5.89 EUR. Ponuku e-shopu pre vás pripravuje tím odborníkov. A najlepšie na tom všetkom je, že pri objednávke nad 40€ nezaplatíte ani korunu za dopravu. Nakupovanie na internete je tak opäť výhodnejšie ako v kamennej predajni, ktorá má vyššie náklady..

Piping gel 325 g na lepenie dekorácií z modelovacích hmôt, možné dofarbenie gélovými farbami.

Gél má variabilné použitie. Umožňuje na povrch tort, cupcakes a ďalších poťahovaných zákuskov pripevňovať ozdoby zhotovené z modelovacích a poťahovacích hmôt, z marcipánu, gúm-pasty a chocoflexu. Po zatuhnutí sa ozdoby z torty nezosunú, a tak možno s tortou bezpečne manipulovať a prenášať ju. Ďalej možno gél využiť na vytvorenie zvlnených plôch, napríklad pre vodnú hladinu. Na tenkú vrstvu gélu na povrchu poťahovacích a modelovacích hmôt je možné ďalej naniesť aj rôzne púdre a trblietky. Gél možno ľahko zafarbiť, najlepšie gélovými farbami.

Hmotnosť 325 g.

Piping sa používa na lepenie dekorácií z modelovacích hmôt. Vhodné na vytvorenie vodnej hladiny, možno dobre farbiť gélovými farbami.

Uchovávajte na suchom chladnom mieste.

Parametre produktu Lepiaci gél - Piping gel 325 g - PME

  • Názov: Lepiaci gél - Piping gel 325 g - PME
  • EAN: 5060281185679
  • Výrobca: PME
  • Cena: 5.89 EUR
  • Energetická hodnota: 272 kcal
  • Tuky: 0,1 g
Pozrite si všetky produkty značky
Lepiaci gél - Piping gel 325 g - PME

Lepiaci gél - Piping gel 325 g - PME

Podobné produkty

Ďalšie produkty od značky  

Zobraziť všetky produkty od značky