Lepiaci gél - Piping gel 325 g - PME

Lepiaci gél - Piping gel 325 g - PME

7.15 EUR

Váš obľúbený tovar, Lepiaci gél - Piping gel 325 g - PME originálne od labelu PME - tento produkt ponúkame v neopakovateľnej akcii za 7.15 EUR. Vyberať tovar v akcii môžete z pohodlia vášho domova. Na vami zadanú adresu bude BEZPLATNE dopravená objednávka v hodnote 40 EUR alebo viac. Želáme vám spokojnosť z výhodného nákupu..

Značka: 
SKU: 5060281185679
Do obchodu

Popis

PME

Akostný Lepiaci gél - Piping gel 325 g - PME od kvalitnej značky PME - tento hit získate pri časovo obmedzenej akcii za 7.15 EUR. Pozrite sa tiež na ďalšie položky zo širokého katalógu. A čo takto doprava ZADARMO? Ak si objednáte nad 40 €, neplatíte poštovné. Nech vám ušetrené korunky urobia veľa radosti..

Piping gel 325 g na lepenie dekorácií z modelovacích hmôt, možné dofarbenie gélovými farbami.

Gél má variabilné použitie. Umožňuje na povrch tort, cupcakes a ďalších poťahovaných zákuskov pripevňovať ozdoby zhotovené z modelovacích a poťahovacích hmôt, z marcipánu, gúm-pasty a chocoflexu. Po zatuhnutí sa ozdoby z torty nezosunú, a tak možno s tortou bezpečne manipulovať a prenášať ju. Ďalej možno gél využiť na vytvorenie zvlnených plôch, napríklad pre vodnú hladinu. Na tenkú vrstvu gélu na povrchu poťahovacích a modelovacích hmôt je možné ďalej naniesť aj rôzne púdre a trblietky. Gél možno ľahko zafarbiť, najlepšie gélovými farbami.

Hmotnosť 325 g.

Piping sa používa na lepenie dekorácií z modelovacích hmôt. Vhodné na vytvorenie vodnej hladiny, možno dobre farbiť gélovými farbami.

Uchovávajte na suchom chladnom mieste.

Parametre produktu Lepiaci gél - Piping gel 325 g - PME

  • Názov: Lepiaci gél - Piping gel 325 g - PME
  • EAN: 5060281185679
  • Výrobca: PME
  • Cena: 7.15 EUR
  • Tuky: 0.1 g
  • Sacharidy: 77 g
Pozrite si všetky produkty značky
Lepiaci gél - Piping gel 325 g - PME

Lepiaci gél - Piping gel 325 g - PME

Podobné produkty

Ďalšie produkty od značky  

Zobraziť všetky produkty od značky