Lesk (šelak) 100 ml na čokoládu, marcipán, torty - PME

10.09 EUR

Z rebríčka najpredávanejších tovarov pochádza Lesk (šelak) 100 ml na čokoládu, marcipán, torty - PME od výrobcu PME - tento artikel je tu pre vás v neopakovateľnej akcii za 10.38 EUR. Robí nám radosť, že naše akcie robia radosť vám! Stráviť minimálne 40 € a DOPRAVU ÚPLNE ZADARMO máte vo vrecku. Už sme vás presvedčili, že toto musíte mať?.

Značka: 
SKU: 5060047062589
Do obchodu

Popis

PME

Váš obľúbený tovar, Lesk (šelak) 100 ml na čokoládu, marcipán, torty - PME pochádzajúce od značky PME - tento artikel nakupujte výhodne za 10.38 EUR. V našom katalógu zaradené tovar vás nesklame. Beží vám čas na BEZPLATNÚ dopravu k objednávkam v hodnote 40 EUR a viac! Už sme vás presvedčili, že toto musíte mať?.

Lesk - šelak na čokoládu a marcipán

Priesvitným sprejom docielite lesk na rôznom povrchu. Po pretrepaní ho striekajte vo vzdialenosti cca 15 cm na torty aj dekorácie zhotovené z poťahovacích a modelovacích hmôt Smartflex, Chocoflex, na gumpastu, marcipán, čokoládu aj ďalšie povrchy. Dávajte si pozor, aby ste sprej naniesli rovnomerne. Pri väčšom nástreku môže stekať a poškvrniť nežiaduce plochy.

Potravinársky sprej, ktorý ochráni a pridá lesk vašim výtvorom z čokolády, marcipánu, ... atď.

Použitie: Pred použitím pretrepte, zo vzdialenosti 15-20 cm nanášajte rovnomerne tenký film na požadovanú plochu. Odporúčané použitie štyri hodiny pred konzumáciou. Pred použitím ochráňte okolie zdobeného predmetu a vykonajte testovací nástrek, napríklad na spodnú časť alebo povrch, ktorý nebude vidieť. V prípade príliš hrubej vrstvy nástreku môže dôjsť k stekaniu.

Sprej skladujte v chladnom prostredí. Nádoba pod tlakom. Chráňte pred priamym slnečným svitom a nevystavujte teplotám vyšším ako 50 ° C. Nádobu neprerážajte a nevhadzujte do ohňa, ani po spotrebovaní. Nestriekajte do priameho ohňa ani na žeravé predmety. Držte ďalej od zdrojov ohňa. Pri práci nefajčite. Držte mimo dosahu detí. Len pre odborných užívateľov. Skladujte v chladnom mieste.

Vyrobené v Taliansku.

Objem: 100ml

VYSOKO HORĽAVÉ.

Parametre produktu Lesk (šelak) 100 ml na čokoládu, marcipán, torty - PME

  • Názov: Lesk (šelak) 100 ml na čokoládu, marcipán, torty - PME
  • EAN: 5060047062589
  • Výrobca: PME
  • Cena: 10.38 EUR
  • Distribuce: SK
  • :
Pozrite si všetky produkty značky

Lesk (šelak) 100 ml na čokoládu, marcipán, torty - PME

Podobné produkty

Ďalšie produkty od značky  

Zobraziť všetky produkty od značky