Lístok na perku 2 ks

Lístok na perku 2 ks, vianočný list - PME

11.56 EUR

Neodoláte: Lístok na perku 2 ks, vianočný list - PME kvalitné značky PME - tento artikel pořizujte v perfektnej akcii za 11.81 EUR. Vyberajte to najlepšie u nás. Zásielky nad 40 EUR k vám budú dopravené BEZPLATNE. Jasná úspora a k tomu spokojnosť z nákupu, nie je prečo váhať..

Značka: 
SKU: 
Do obchodu

Popis

PME

Unikátny Lístok na perku 2 ks, vianočný list - PME s akostnou značkou PME - tento produkt obchodujeme v perfektnej akcii za 11.46 EUR. Ceny sú tento týždeň stlačené na minimum. Vyberte si tovar v celkovej hodnote nad 40 € a poštovné máte ZADARMO. Želáme vám spokojnosť z výhodného nákupu..

Piestový vypichovač na perku vianočný list.

Vykrajovač v tvare cezmínového trojlístka vo veľkostiach 25 a 45 mm. Opäť praktický vykrajovač s piestom a raznicou reliéfov listov.

Dvomi vypichovačmi vytvoríte zubaté lístky, ktorými ozdobíte slávnostné vianočné torty, cupcakes a ďalšie zákusky. Typickú vianočnú ozdobu dotvoríte červenými guličkami, ktoré prilepíte do stredu  trojlístka jedlým lepidlom alebo kráľovskou glazúrou.

Použitie: orežte potrebný tvar podľa vykrajovátka na pieste. Potom stlačte piest a otlačte štruktúru.Parametre produktu Lístok na perku 2 ks, vianočný list - PME

  • Názov: Lístok na perku 2 ks, vianočný list - PME
  • EAN:
  • Výrobca: PME
  • Cena: 11.46 EUR
  • :
  • :
Pozrite si všetky produkty značky
Lístok na perku 2 ks

Lístok na perku 2 ks, vianočný list - PME

Podobné produkty

Ďalšie produkty od značky  

Zobraziť všetky produkty od značky