Lyžička na zdobenie čokoládou a polevou - Wilton

Lyžička na zdobenie čokoládou a polevou - Wilton

4.65 EUR

Diskontný Lyžička na zdobenie čokoládou a polevou - Wilton od kvalitného výrobcu Wilton - tento hit zoženiete za bombastickú cenu 4.64 EUR. Ceny a dodacie lehoty tlačíme stále dolu. Beží vám čas na BEZPLATNÚ dopravu k objednávkam v hodnote 40 EUR a viac! Urobte si radosť..

Značka: 
SKU: 0070896330208
Do obchodu

Popis

Wilton

Limitovaná edícia produktu Lyžička na zdobenie čokoládou a polevou - Wilton originálne od labelu Wilton - tento artikel musíte mať s výnimočnou zľavou za 4.64 EUR. Upozorňujeme, že ponuka má obmedzenú platnosť. Pri objednávke nad 40 EUR od nás máte DOPRAVU ZADARMO. Už sme vás presvedčili, že toto musíte mať?.

Plastová lyžička na naberanie čokolády, namáčanie a zdobenie rôznych dezertov. V bielom prevedení.

Lyžička na namáčanie, polievanie a vytváranie línií čokolády. Hlboká lyžička pojme veľké množstvo rozpustenej čokolády a je navrhnutá so špicatým koncom, takže pri používaní chutnej dekorácie máte stále výbornú kontrolu. S touto súpravou môžete vytvárať jemné alebo hrubé efekty v závislosti od zvoleného dizajnu. Používa sa ľahšie ako zdobiace vrecúško, ktoré musíte zložito skladať a pripevňovať k nemu rôzne špičky. Dokonale tvarovaná lyžica vám uľahčí prácu, veľmi ľahko sa s ňou manipuluje.

Naberačka na cukor Wilton vytvára dokonalé línie pomocou lievikovitého konca naberačky. Skvele sa hodí na zdobenie čokoládových alebo cukrárskych roztopených dobrôt. Naberačka má zúžený tvar na roztieranie jemných línií.

Veľkosť: približne 18 x 2 cm.

Parametre produktu Lyžička na zdobenie čokoládou a polevou - Wilton

  • Názov: Lyžička na zdobenie čokoládou a polevou - Wilton
  • EAN: 0070896330208
  • Výrobca: Wilton
  • Cena: 4.64 EUR
  • :
  • :
Pozrite si všetky produkty značky
Lyžička na zdobenie čokoládou a polevou - Wilton

Lyžička na zdobenie čokoládou a polevou - Wilton

Podobné produkty

Ďalšie produkty od značky  

Zobraziť všetky produkty od značky