Mandľová múka 500 g -

Mandľová múka 500 g -

10.5 EUR

Diskontný Mandľová múka 500 g - s pečaťou kvality - tento hit zaobstaráte za vynikajúcu cenu 10.72 EUR. Nákup cez nás znamená istotu dobré ceny. Dopravné bez akéhokoľvek poplatku sa teraz vzťahuje už na objednávky v minimálnej hodnote 40 euro. Už sme vás presvedčili, že toto musíte mať?.

Kategória: ,
Značka: 
SKU: 8009293309342
Do obchodu

Popis

Spokojnosť prinášajúci Mandľová múka 500 g - s trendy značkou - tento artikel nakupujte v časovej obmedzenej zľave za 10.4 EUR. Pozrite sa tiež na ďalšie položky zo širokého katalógu. Pri objednávke nad 40 EUR od nás máte DOPRAVU ZADARMO. Ak budete spokojní, odporučte nás prosím svojim známym..

100% mandľová múka z jemne pomletých blanžírovaných mandlí.

Mandľová múka je neoddeliteľnou súčasťou cesta na makrónky. Ďalej ju využijete pri príprave originálnych dezertov. Možno ju pridávať do ciest aj do krémov. Mandľová múka je vhodná pre pečenie vegánskych a bezlepkových sušienok a ďalších múčnikov. Uplatníte ju tiež pri príprave nepečených dezertov. Mandľová múka je základom pre výrobu marcipánu. Mandľovou múkou môžete posypávať rôzne dezerty a sušienky poliate čokoládou.

Mandľová múka obsahuje 100% mandle - blanžírované a namleté. Múka je vhodná pre cukrársku a pekársku výrobu, napríklad na makrónky, zjemnenie korpusov, na zahustenie polievky. Je prirodzene bezlepková.

Pozor, nejedná sa o úplne najemno namletú múku, obsahuje aj drobnú mandľovou drť, ktorú treba pri potrebe jemnej múčky (napr. na makrónky) preosiať. Drť možno využiť napr. na dochutenie či zdobenie zákuskov.

Mandle majú vysokú energetickú hodnotu. Sladké mandle sú využívané najmä na výrobu cukroviniek, napríklad obľúbeného marcipánu, z horkých sa obyčajne destiluje aróma. Horké mandle obsahujú viac glykozidu amygdalínu, v množstve 3-5% (obsahuje kyanovodík). Horké mandle sa preto dajú požívať len v malom množstve: asi 10 kusov je už nebezpečná dávka pre dieťa a asi 50-60 pre dospelého. Hlavný liečebný účinok mandlí spočíva vo vysokom obsahu horčíka - 252 mg na 100g. Vďaka nemu prospievajú mandle vlasom, nechtom, zubom, pokožke; zvyšujú imunitu organizmu, zlepšujú činnosť srdca. Mandle majú protirakovinové účinky.

Hmotnosť: 500 g

Po rozbalení uchovávajte v chlade a suchu.

Alergény: mandle. Vyrába sa v závode, kde sa spracovávajú škrupinové plody, arašidy, ovocie, mlieko a ich deriváty, sójový lecitín a obilniny obsahujúce lepok. Ak hľadáte mandľovú múku deklarovanú výrobcom, v našej ponuke je aj

Mandľová múka 500 g -

Mandľová múka 500 g -

Podobné produkty

Ďalšie produkty od značky  

Zobraziť všetky produkty od značky