Marcipán biely na modelovanie 100 gr - Frischmann

Marcipán biely na modelovanie 100 gr - Frischmann

2.5 EUR

Spokojnosť prinášajúci Marcipán biely na modelovanie 100 gr - Frischmann od spoločnosti Frischmann - tento hit môžete zaobstarať v časovej obmedzenej zľave za 2.55 EUR. Naše výhodné ponuky čakajú práve na vás. Naplníte Ak košík tovarom nad 40 euro, okamžite máte ZADARMO dopravu až k vám. Už sa tešíte na svoju objednávku?.

Značka: 
SKU: 8595242860427
Do obchodu

Popis

Frischmann

Trhom osvedčený produkt, Marcipán biely na modelovanie 100 gr - Frischmann od obľúbenej značky Frischmann - tento artikel je v túto chvíľu v neopakovateľnej akcii za 2.47 EUR. Počet kusov na zákazníka môže byť obmedzený. Ak sa vám páči bezplatné poštovné, skontrolujte, že objednávate za viac ako 40€. Naše heslo: kvalita, výhodná cena, prozákaznícky prístup..

Mandľový marcipán neutrálnej farby na modelovanie tvarov a postavičiek, vykrajovanie tvarov a ďalšie modelovanie.

Mandľový marcipán neutrálnej farby je určený predovšetkým na modelovanie tvarov a postavičiek, ako aj na vykrajovanie či vypichovanie tvarov a ďalšie modelovanie. Marcipánovú hmotu môžete ďalej zafarbovať všetkými druhmi potravinárskych farieb, naopak zosvetliť ho môžete belobou. Táto farba je vhodná na dekorovanie veselých tort, cupcakes a zákuskov pre deti i dospelých. Po dofarbení alebo zosvetlení môžete marcipán použiť na modelovanie kvetov alebo niektorých kúskov ovocia. Hodí sa aj na modelovanie dekorácií na torty s rôznou tematikou. Túto farbu využijete aj na modelovanie kvetov, korálok a ďalších ozdôb. Modelované postavičky môžete spájať jedlým lepidlom alebo domácou zmesou z bielka a práškového cukru. Pre vytvorenie zaujímavých efektov na modelovaných tvaroch by sa vám mohli hodiť rôzne kostice. Pre blyšťavé a farebné efekty na povrchu môžete použiť púdrové farby, napríklad s perleťovými efektmi alebo fixky a tekuté a gélové farby. Modelované postavičky môžete spájať jedlým lepidlom alebo domácou zmesou z bielka a práškového cukru

Pravý marcipán v našej ponuke je vyrábaný v Nemecku podľa pôvodnej receptúry. Pri výrobe tradičného marcipánu sú používané výhradne výberové mandle, ktoré sú potom základom jeho skvelej chuti. Pre cukrárov je dôležité nielen to, že bude dobre chutiť, ale najmä pre jeho vynikajúce vlastnosti pre ďalšie spracovanie a modelovanie.

Marcipánové figúrky, ktoré predávame v našom eshope, sú vyrobené práve z tohto marcipánu.

Balenie marcipánu predávame v 100 gramoch, zabalené do fólie vo valčeku.

Zloženie: cukor, mandle 36%, voda, cukrový sirup, glukóza,

Parametre produktu Marcipán biely na modelovanie 100 gr - Frischmann

  • Názov: Marcipán biely na modelovanie 100 gr - Frischmann
  • EAN: 8595242860427
  • Výrobca: Frischmann
  • Cena: 2.47 EUR
  • Energetická hodnota: 453 kcal
  • Tuky: 19,3 g
Pozrite si všetky produkty značky
Marcipán biely na modelovanie 100 gr - Frischmann

Marcipán biely na modelovanie 100 gr - Frischmann

Podobné produkty

Ďalšie produkty od značky  

Zobraziť všetky produkty od značky