Marcipán červený na modelovanie 100 g - Frischmann

Marcipán červený na modelovanie 100 g - Frischmann

3.12 EUR

Diskontný Marcipán červený na modelovanie 100 g - Frischmann od značky Frischmann - tento hit môžete získať s unikátnou zľavou za 3.19 EUR. U nás nakúpite vždy kvalitný tovar za bombastické ceny. DOPRAVA ZADARMO teraz aj bez špeciálneho kupónu, stačí nakúpiť za viac ako 40 euro. Už sa tešíte na svoju objednávku?.

Značka: 
SKU: 8595242860427
Do obchodu

Popis

Frischmann

Výnimočný tovar, Marcipán červený na modelovanie 100 g - Frischmann čo odoberáme od výrobcu Frischmann - tento artikel pořizujte v úžasnej akcii za 3.09 EUR. Ponuku e-shopu pre vás pripravuje tím odborníkov. Zásielky nad 40 EUR k vám budú dopravené BEZPLATNE. Zaraďte sa k spokojným klientom..

Mandľový marcipán červenej farby na modelovanie tvarov a postavičiek, pre vykrajovanie tvarov a ďalšie modelovanie.

Mandľový marcipán červenej farby je určený predovšetkým na modelovanie tvarov a postavičiek, na vypichovanie tvarov a ďalšie modelovanie. Marcipánovú hmotu môžete ďalej zafarbovať všetkými druhmi potravinárskych farieb, naopak zosvetliť ho môžete belobou. Červená farba je vhodná na dekorovanie slávnostných i veselých tort, cupcakes a zákuskov pre deti i dospelých. Môžete ho použiť na modelovanie niektorých kúskov ovocia, ako sú jahody, čerešne a jablká. Hodí sa aj na modelovanie kvetov, korálok, mašlí a ďalších ozdôb. Červenú farbu využijete aj pri dekorovaní romantických tort. Tvarovať môžete napríklad srdiečka a ďalšie motívy. Modelované tvary môžete spájať jedlým lepidlom alebo domácou zmesou z bielka a práškového cukru. Pre vytvorenie zaujímavých efektov na modelovaných tvaroch by sa vám mohli hodiť rôzne kostice. Pre blyšťavé a farebné efekty na povrchu môžete použiť púdrové farby, napríklad s perleťovými efektmi alebo fixky a tekuté a gélové farby. Modelované postavičky môžete spájať jedlým lepidlom alebo domácou zmesou z bielka a práškového cukru

Pravý marcipán v našej ponuke je vyrábaný v Nemecku podľa pôvodnej receptúry. Pri výrobe tradičného marcipánu sú používané výhradne výberové mandle, ktoré sú potom základom jeho skvelej chuti. Pre cukrárov je dôležité nielen to, že bude dobre chutiť, ale najmä pre jeho vynikajúce vlastnosti pre ďalšie spracovanie a modelovanie.

Marcipánové figúrky, ktoré predávame v našom eshope, sú vyrobené práve z tohto marcipánu.

Balenie marcipánu predávame v 100 gramoch zabalené do fólie vo valčeka.

Farbený marcipán neobsahuje farbivá E102, E104, E110, E122, E124, E129. Tieto látky môžu nepriaznivo ovplyvňovať činnosť a pozornosť detí. Je samozrejme bez geneticky upravených surovín, umelých prísad a náhradiek typu sušeného mlieka, lecitínu

Parametre produktu Marcipán červený na modelovanie 100 g - Frischmann

  • Názov: Marcipán červený na modelovanie 100 g - Frischmann
  • EAN: 8595242860427
  • Výrobca: Frischmann
  • Cena: 3.09 EUR
  • Energetická hodnota: 453 kcal
  • Tuky: 19,3 g
Pozrite si všetky produkty značky
Marcipán červený na modelovanie 100 g - Frischmann

Marcipán červený na modelovanie 100 g - Frischmann

Podobné produkty

Ďalšie produkty od značky  

Zobraziť všetky produkty od značky